فرماندار تربت جام گفت: ترویج بی حجابی یک پروژه ضد انقلابی برای سست کردن بنیان خانواده و باورهای اعتقادی جوانان است اما بی حجاب ها بی دین و ضد انقلاب نیستند.

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندار تربت جام امروز در جلسه صیانت از حقوق شهروندی، عفاف و حجاب که در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت: ترویج بی حجابی یک پروژه ضد انقلابی برای سست کردن بنیان خانواده و باورهای اعتقادی جوانان است اما بی حجاب ها بی دین و ضد انقلاب نیستند.

وی افزود: برخی از این اقدامات و حرکات ممکن است پاسخی به عملکرد بد مسئولان و ناکار آمدی ما باشد که نتوانستیم نیاز های آنان را برآورده کنیم.

رستمی ادامه داد: تنگ نظری در امور جوانان و کم توجهی به نشاط و شادابی آنان و مسائل روانی اجتماعی باعث هنجار شکنی در جامعه شده است.

فرماندار تربت جام با اشاره به رعایت حقوق شهروندی تصریح کرد: کارکنانی در ادارات داریم که رئیس و ارباب رجوع را اذیت می کنند و برای شناسایی این دسته از کارکنان کار گروه باید تشکیل شود تا دیگر شاهد حضور نیروهای عوضی در ساختار اداری نباشیم.

وی خاطر نشان کرد: این تعداد اندک در دستگاه های اجرایی با مشکل درست کردن برای ارباب رجوع به دنبال منافع شخصی برای خود هستند و باید با برخورد و پاکسازی فضا از وجود این افراد به سمت  احیا حقوق دیگر کارکنان و مردم حرکت شود.

رستمی یادآور شد: حقوق شهروندی با دادن چای و گذاشتن میز خدمت ادا نمی شود باید کارهای مردم حل شود.

فرماندار تربت جام تاکید کرد: اگر قرار است جلسات به هیچ ختم شود بهتر است برگزار نشود و اینگونه کار کردن یک خود فریبی است برگزاری همایش زن در تراز انقلاب انجام نشده و امروز می بینیم باز همان حرف های تکراری گفته می شود فراخوان برای یک همایش کار سختی نیست

وی با انتقاد از عملکرد کمیسیون امور بانوان فرمانداری مبنی بر عدم اجرای مصوبه همایش زن در تراز انقلاب اسلامی و آسیب های اجتماعی ادامه داد: متاسفانه یکسال ازتصویب برگزاری این نشست ها می گذرد هیچ کاری توسط کمیسیون بانوان صورت نگرفته است و مطالبه فرماندار کماکان مانده است و باید تا پایان سال انجام شود.

انتهای پیام/