امام‌ جمعه تربت‌جام گفت: برخورد قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی نشان از سلامت بدنه این نهاد است که به صورت جدی در مقابله با مفسدان ورود پیدا کرده است.

به گزارش جام روز،حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز 1 بهمن در مصلی الغدیر با دعودت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی با اشاره به تضعیف و تخریب قوه قضاییه در رسانه ها گفت: برخورد قوه قضاییه با مفسدان اقتصادی نشان از سلامت این نهاد است که به صورت جدی در مقابله با مفسدان ورود پیدا کرده است و بگو مگوی اخیر روسای دو قوه کار خطایی بود که فضا را در داخل و خارج برای تخریب فراهم کرد.

وی افزود: قوه قضاییه تلاش کند مومن ترین افراد و نیرو های شجاع و انقلابی را در مبارزه با فساد به کار گیرد و در برخورد با مفسدان به هیچ جناحی توجه نکند.

حجت الاسلام طاهری اضافه کرد: حمله دشمن به قوه قضاییه نشان دهنده عملکرد  درست این نهاد است  که به عوامل وابسته  دشمن در کشور پرداخته وبا عث ناراحتی رسانه های استکباری شده و در داخل کسانی که مخالف این گونه برخوردها هستند مردم را به خود مشکوک می کنند که وابستگی در آنها وجود دارد.

امام جمعه تربت جام با اشاره به مثلث شوم آل خلیفه ،آل سعود وانگلیس خبیث گفت: این مثلث شوم بی محوا به حملات خود به مردم مظلوم و بی دفاع یمن و بحرین ادامه می دهند و نیزهیچ نهاد حقوق بشری اعتراض نمی کند و سازمان ملل با پول های سعودی چشمان خود را به نسل کشی مسلمانان بسته است.

وی با اشاره موضع گیری تحلیل گر انگلیس تصریح کرد: جنگ یمن و بحرین باعث افزایش فروش سلاح و رونق کارخانه های اسلحه سازی و تقویت اقتصاد انگلستان شده است.

حجت الاسلام طاهری باگرامیداشت فرارسیدن دهه فجر گفت: حضرت امام (ره) با همراهی جوانان انقلاب و جنگ رامدیریت کرد وبه پیروزی رساند و امروز جوانان ما در مقابل جنگ فرهنگی و اقتصادی قرار گرفته اند و با برگزاری جلسات و نسشت ها در جنگ اقتصادی پیروز شوند.

امام جمعه تربت جام خاطر نشان کرد: جوانان در دوران انقلاب و بعد از آن نگذاشتند حرف امام روی زمین بماند و امروز راهبرد نظام ورهبری اقتصاد مقاومتی وسبک زندگی اسلامی است که الویت همه  بخصوص جوانان است.

وی ادامه داد: مساجد، مدارس و دانشگاه پایگاه های اصلی انقلاب و عامل پیروزی را باید باسازی کنیم تا با بررسی نقاط قوت و دستاورد ها بتواند شناخت کاملی از انقلاب داشته باشند.

حجت الاسلام طاهری در پایان شهادت مظلومانه آتش نشان در حادثه ساختمان پلاسکو را به مردم و خانواده های آنان تسلیت گفت و از تلاش های همکاران آنها که با مصیبت وارد شده همچنان در حال فعالیت هستند تقدیر کرد.

انتهای پیام/