رئیس کمیته امداد شهرستان تربت جام گفت: در هفته خدمت بی منت که پاس خدمات مرحوم کوثری در تربت جام نامگذاری شده است دو واحد مسکونی به خانواده ایتام تربت جام واگذار شد.

شیرمحمد شاکربرآبادی مدیریت کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: با توجه به اینکه 16 تا 23 دی در شهرستان به پاس خدمات و سالگرد ارتحال دکتر کوثری که سالیان بسیاری به مردم خدمت بدون منت انجام داد به عنوان “هفته خدمت بی منت”  نامگذاری شده است دو واحد مسکونی به خانواده ایتام تربت جام واگذار شد.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده به محرومین شهرستان در سالهای اخیر و نمونه باز مرحوم کوثری و مقام والای ایشان نزد مردم علی الخصوص محرومین منطقه افزود: کوثری بیش از 30 سال خدمت بدون منت به مردم محروم شهرستانهای تربت جام، تایباد و باخرز ارائه کرد و مردم این منطقه خود را مدیون آن طبیب مهربان می دانند.

شاکربر آبادی با اشاره به افکار و شخصیت وطن دوستانه مرحوم کوثری افزود : الگوی علمی در کشور و جهان زیاد است اما دکتر محمد کوثری شخصیتی بی بدیل، نمونه و اسوه در مهربانی از جمله شخصیت های جهادی در خدمت بی منت به محرومان در کشور است.

مدیریت کمیته امداد شهرستان تربت جام با اشاره به اینکه خدمت رسانی به نیازمندان یک وظیفه عمومی است و کمیته امداد به عنوان واسطه بین اغنیاء و مستمندان است افزود: کمیته امداد مسئولیت خطیر و سنگینی بر عهده دارد و امانت دار مردم است که به احیای زندگی انسانهای محروم با حفظ کرامت انسانی آنها اقدام می کند و اگر امدادگران به موقع به داد مستمندان نرسند از پا خواهند افتاد.

وی اظهار داشت: واحد مسکونی با مشارکت خیرین نیکوکار و کمیته امداد تربت جام در زمینی با متراژ 220 متر و با زیربنای 140 متر مربع به مبلغ 700 میلیون ريال خریداری شده است.

شاکربرآبادی با اشاره به اعتمادسازي در جامعه گفت: هدف اصلی در کمیته امداد افزایش اعتماد عمومی مردم نسبت به این نهاد انقلابی است و اگر مردم به ما اعتماد کنند مشکلات اساسی در کمیته امداد نخواهیم داشت.

انتهای پیام/