فرمانده قرارگاه عملياتي لشکر 77 خراسان گفت: عامل معنوی، اعتقادی و بصیرت ما را در مقابل دشمن پیروز کرده است.

به گزارش جام روز، رضا آذریان فرمانده قرارگاه عملياتي لشکر 77 خراسان امروز در اختتامیه اولین دوره بصیرتی ویژه همسران کارکنان تیپ 38 زرهی تربت جام و هشتادیکمین دروه بصیرت افزایی نزاجا که در محل سالن کوثر این تیپ برگزار شد گفت: عامل معنوی، اعتقادی و بصیرت ما را در مقابل دشمن پیروز کرده است.

وی افزود: نعمت امنیت پایدار در نظام اسلامی و خدمت به مردم در سایه ولایت و رهبری از افتخارات ارتش است که با برنامه های بصیرتی که مسئولان عقیدتی سیاسی برگزار می کند توانسته ایم به مردم و ارتشیان بصیرت افزایی مقابله با دشمن را آموزش دهیم.

آذریان ادامه داد: تهاجم فرهنگی دشمن تمام شدنی نیست و در فضای مجازی هر روز شدید تر می شود و خانواده ارتشیان با شرکت در کلاس های فرهنگی و بصیرت افزایی می تواند به خوبی در مقابل نقشه های شوم دشمنان مقابله کنند.

فرمانده لشکر 77 خراسان تصریح کرد: برگزاری کلاس های بصیرت افزایی موجب شده که برترین های مسابقات قرآنی در سطح کشور از کارکنان و خانواده نزاجا باشند.

وی عنوان کرد: نتیجه کلاس های بصیرتی ارتش را می توان در فتنه 88 مشاهده کنیم که یک سرباز و نیرو ارتش در آشوب ها حضور نداشت پس مسئولان عقیدتی سیاسی همچنان به اهمیت مسئله بصیرت افزایی توجه داشته باشند.

آذریان خاطر نشان کرد: بصیرت یعنی آگاهی کامل به مسائل گذشته، امروز و آینده که  با اجرا و تداوم طرح های بصیرت افزایی امکان پذیر است.

در پایان مراسم با تقدیم لوح سپاس و هدایای نفیس از سوی عقیدتی سیاسی نزاجا از شرکت کنندگان در این دوره بصیرتی تجلیل بعمل آمد.

انتهای پیام/