امام جمعه موقت تربت جام گفت: پدران و مادران در تربیت فرزندان خود دقت کنند و به گونه ای این مراقبت ها و ارشاد ها را داشته باشد که آنها برای زمان خودشان تربیت شوند.

به گزارش جام روز، روز گذشته حجت الاسلام علی پیرنیا امام جمعه موقت تربت جام در جلسه کارگروه اجتماعی و فرهنگی که در سالن اجتماعات آموزش و پرورش برگزاز شد با اشاره به آسیب ها و فرصت های فضای مجازی گفت: در تربیت فرزندان دقت شود و نباید آنان را دو دل تربیت کنیم تا به کانونهای منفی وارد نشوند.

وی افزود: پدران و مادران در تربیت فرزندان خود دقت کنند و به گونه ای این مراقبت ها و ارشاد ها را داشته باشد که آنها برای زمان خودشان تربیت شوند.

حجت الاسلام پیرنیا بیان داشت: دست اندرکاران تعلیم و تربیت و اولیای دانش آموزان توصیه ها و رفتارهای که خودشان عمل نمی کند به فرزندان متذکر نشوند که اثرمنفی دارد و نباید حرف دو دل به فرزندان بزنیم.

در ادامه احمد شافعی معاون فرماندار تربت جام گفت: فضای مجازی دارای آسیب و فرصت است و کودکان و نوجوان را بیشتر از بزرگسالان تهدید می کند و همه باید فرزندان را با آسیب ها و تهدیدات این فضا آشنا و آموزش لازم را بدهیم.

وی عنوان کرد: برای داشتن جامعه ای سالم و کم خطر باید به سمت آموزش های فرهنگی در مقاطع پایین سنی باشیم تا بتوانیم با روش های تربیتی فرزندانی به جامعه تحویل دهیم که در آشنا به تهدیدها و فرصت ها زمان خود باشند.

شافعی با اشاره به جمع آوری متکدیان و کارتن خواب ها از سطح شهر افزود: در طی سه مرحله تعداد 40 متکدی و کارتن خواب از سطح سهر جمع آوری و تحویل مراکز بهزیستی گردید.

انتهای پیام/