فرمانده سپاه تربت جام گفت: يوم الله نه دي روز تجلي قدرت خدا و اراده اُمت در حمايت از امام زمان بود، که درآينه "ولايت فقيه " تبلور يافته و باعث افتادن نقاب از چهره بی بصیرت ها، ساکتین و خائنین شد.

ابوطالب جوان فرمانده سپاه تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: يوم الله نه دي روز تجلي قدرت خدا و اراده اُمت در حمايت از امام زمان بود، که درآينه “ولايت فقيه ” تبلور يافته است.

وی افزود: مردم ايران اسلامي با حضور در صحنه خواستار اشد مجازات سران فتنه شدند و در خروشي عظيم خط بطلاني بر جريان غرب‌گراي و فتنه ها کشيدند.

جوان با اشاره به آيه 108 سوره يوسف خاطرنشان کرد: حماسه نه دی یکی ازمهمترين اتفاقات تاريخي انقلاب اسلامي ایران است که نقاب از چهره بي ‌بصيرت‌ها، ساکتين و خائنين فتنه ۸۸ برداشت.

فرمانده سپاه تربت جام دشمن شناسي را ضرورتي اجتناب ناپذير برشمرد و ادامه داد: سران فتنه با زير پا گذاشتن عزت و شرف ملي موجب کُند شدن مسير پيشرفت اقتصادي، فرهنگي و… کشور شدند و برخي سعي  دارند انديشه به اغما رفته فتنه‌گران احیا کنند.

وی با بيان اين مطلب که انزجار مردم از فتنه گران خاموش شدني نيست ابرازداشت: امروز برخي حاميان اصلي فتنه دَم از حق الناس مي زند و شعار رفع حصر سر مي‌دهند.

جوان ادامه داد: فتنه گران درسال ۸۸ با عبور از خط قرمز هاي اصلي نظام حقوق همه ملت را پايمال کردند و اگر رأفت نظام و رهبری شامل آنان نمی شد سرنوشتشان به گونه دیگری بود.

فرمانده سپاه تربت جام از فقدان “بصيرت” در برخي مديران که راهبرد تقابل با آمريکا درآنان به همزيستي و تعامل بَدل شده است ابراز تأسف بیان داشت: جمهوری اسلامی ايران با رهبري داهيانه فرمانده معظم کل قوا کشور را از گردنه هاي خطرناک به ‌سلامت عبور و در مسير اصلي انقلاب و عزت ملي هدایت کنند.

وی باتوجه به فتنه های مختلف در طول تاریخ و از هم گسستگی مردم در برخورد با این حرکتها عنوان کرد: مردم ولایت مدار ایران در آزمون فتنه 88 نمره قبولی گرفتند ولی خواص مردود شدند.

جوان تاکید کرد: فتنه گران به سر کردگی استکبار جهانی وعوامل نفوذی درپي ساقط کردند نظام اسلامي بودند که با بصیرت و هوشیاری مردم موفق نشدند و باید براي فتنه کبري آماده باشیم.