امام جمعه تربت جام گفت: ایستادگی کشور به خاطر تفکر بسیج است که با وارد به جنگ اقتصادی و مدیریت آن از اين پيچ تاريخي و جنگ اقتصادي کشور را به سلامت عبور می دهد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام در جمع بسیجیان با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای انقلاب ومدافع حرم گفت: ایستادگی کشور به خاطر تفکر بسیجی که خاستگاه شور آفرینان است که با فریاد حضرت امام خمینی (ره) به میدان آمدند.

وی عنوان کرد: بسیجی یعنی نیرویی دلسوز، فهمیده، خودجوش و پرخروش و کسی که با نگاه جهادی وارد میدان ها می شود که بسیجی بودن یک ارزش و افتخار است.

حجت الاسلام طاهری افزود: تشکیل بسیج بخاطر جنگ به تنهایی نبود هر چند توانایی و مدیریت خود را در جنگ نشان داده است و امروز بسیج در جنگ اقتصادی هم مثل جنگ نظامی باید وارد میدان شود و این جریان را هم مدیریت کند و مسئولان از این ظرفیت استفاده کنند.

امام جمعه خاطرنشان کرد: بسیجیان، کشور را از این پیچ تاریخی و جنگ اقتصادی به سلامت عبور می دهند و اگر تاکنون کشور روی پای خود ایستاده بخاطر تفکر بسیج است که در برخی از مسئولان وجود دارد.

وی با اشاره به مسئله بیکاری در جامعه گفت: بسیجیان باید با فکر و ارائه طرح به اشتغال جامعه کمک کنند و تا زمانی که جوانی بیکار است نباید بیکار بنشینیم.

انتهای پیام/