رزمنده دفاع مقدس در تربت جام گفت: امروز کشور ایران مهمترین کشور منطقه خاورمیانه است که تمام مسائل با حضور ایران قابل حل است و فقط باید مراقب نفوذ دشمن باشید و پیروزی نهایی نزدیک است.

به گزارش جام روز، محمد برزنگ جانباز و رزمنده دفاع مقدس از شهرستان بم با اشاره به راه شهدا و تفکر شهدا در مراسم بدرقه کاروان راهیان نور در مصلی الغدیر بیان داشت: اگر همه ما به این حدیث منصوب به امیرالمومنین گوش کنیم وبه آن عمل کنیم مورد رحمت خداوند خواهیم بود که ایشان فرمودند:هرکس بداند از کجا آمده، آمدنش برای چه بوده و هدف از خلقش چه بود است رستگار می شود.

وی با بیان اهمیت شناخت خود افزود: اگر انسان خود را نشناسد و مسیر خودش را صحیح انتخاب نکند از حیوانات هم کمتر می شود پس باید بدانیم چه استعدادی داریم و وظیفه ما چیست؟

برزنگ با اشاره به 35 سال قبل که عازم جبهه بود گفت: آن روز دانش آموزی بودم مثل شما و آماده رفتن به جبهه بودیم فکر نکنید همسنگران شهیدم با شما فرق داشتند و اگر شما جوانان امروز از آن شهیدان بهتر نباشید یقین بدانید کمتر نیستید.

وی خارنشان کرد: سردار سرفراز جهان اسلام سردار سلیمانی که همه دنیا مبهوت او هستند و فرمانده ها و اساتید دانشگاه های نظامی در کار او مانده اند عشایر زاده و مثل من و شما است.

برزنگ با اشاره به حضور پر شور دانش آموزان در جنگ و تقدیم 36000 شهید در جنگ ابراز کرد: دنیا امروز هم هنوز از شنیدن نام فرماندهان شما می ترسد چون دیدند که آنها چگونه عاشقانه جان خود را فدای اسلام می کردند و آنها امروز ستارگان افتخار آفرین جهان اسلام هستند.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: تاریخ را خوانده اید هیچگاه در جنگی نبود که تکه ای از این سرزمین جدا نشده باشد غیر از جنگ ما با استکبار و گرنه صدام عددی نبود در جنگ با شما بلوک غرب و شرق برای اولین بار باهم متحد شدند تا انقلاب شما را نابود کند و همه ی این مشکلات بخاطر عدم تسلیم شما جوانان غیور است و اگر می بینید به افغانستان، عراق، یمن و سوریه حمله می کند می خواهند نگذارند تفکر انقلاب شما رشد کند این دشمنان برای نابودی شما بوجود آمد و امروز به لطف خدا در حال نابودی است.

برزنگ با اشاره به انتخابات در آمریکا تصریح کرد: خداوند رسوا می کند دشمنان شما را توسط خودشان ودیدید و شنیدید که در گفتگوهای دو نامزد انتخابات آمریکا ترامپ به کلینتون می گوید شما داعش را آفریدید که مایه ننگ ما شد و ائتلاف ضد داعش با 80 کشور ایجاد کردید و نتوانستید آن را از بین ببرید و چهار کشور عراق، سوریه، روسیه و ایران در حال جنگ با داعش هستند.

وی در پایان آینده جوانان را درخشان خواند و بیان داشت: امروز کشور شما مهمترین کشور منطقه خاورمیانه است که تمام مسائل با حضور ایران قابل حل است و فقط باید مراقب نفوذ دشمن باشید و پیروزی نهایی نزدیک است.

انتهای پیام/