امام جمعه تربت جام گفت: نمی شود با آمریکا باشیم و از مظلومان دفاع کنیم که شعار مرگ بر آمریکا تنفر از ظالم و در حمایت از مظلوم است و ایران مقاوم تا آخر در برابر استکبار ایستاده است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام  امروز در مصلی الغدیر تربت جام با دعوت خود و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی و عرض تسلیت ایام شهادت حضرت سجاد علیه السلام و گرامیداشت یاد و خاطره شهید حسین فهمیده و روز نوجوان و بسیج دانش آموزی گفت: نمی شود پشت سر آمریکا باشیم و از مظلومین عالم دفاع کرد.

وی تاکید کرد: تمام گرفتاری های مسلمین و جنایات گروهک های تکفیری در منطقه متوجه آمریکا و اسرائیل و مزدوران اوست و شعار مرگ بر آمریکا تنفر از ظالم و حمایت از مظلوم است.

حجت الاسلام جواد طاهری افزود: آمریکا با ترور دانشمندان هسته ای می خواست ما پیشرفت نکنیم که به لطف خدا پیشرفت حاصل شد.

امام جمعه تربت جام تصریح کرد: در قرآن کریم خداوند شیطان و ظالمان به پیامبر خدا و کسی که مومنی را به قتل رسانده است را لعن کرده و ما به همین دلیل آمریکا، اسرائیل و ایادی آنان را لعن می کنیم و تلاش می کنیم که به فریاد مظلومان و مستضعفین عالم رسیدگی شود.

وی ابراز داشت: ذکرها و شعارها را برای عمل در رفتار، کردار و گفتار ما است و باید اثر بگذارد لعن کردن جایز است اما اهانت را جایز نمی دانیم.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به روز دانش آموز خاطر نشان کرد: سیزده آبان ماه دانش آموزان و دانشجویان به صحنه خواهند آمد و به ملت و مسئولان خواهند گفت: که آمریکا شیطان بزرگ و یک جنایتکار است و استکبار می خواهد بر جهان حاکم باشد و به دنبال حفظ منافع خود ساخته و پوشالی خودش می باشد.

امام جمعه تربت جام گفت: امام خمینی (ره) و شهیدان استکبار ستیزی را به ما یاد دادند و این مسیری است که ملت انتخاب کرده و دنبال خواهیم کرد و آمریکا با نامنی در خاور میانه نمی تواند مقاومت را از بین ببرد و بداند ایران مقاوم در مقابله با استکبار ایستاده است.

وی با اشاره به تسخیر لانه جاسوسی آمریکا ابراز داشت: تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان شجاع به عنوان انقلاب دوم ملت ایران است و امروز هم جوانان با غیرت در سوریه و عراق خط شکن هستند.

انتهای پیام/