امام جمعه سمیع آباد تربت جام گفت: نخواهيم گذاشت دشمنان قسم خورده کوچکترين رخنه به مرزهاي کشور ايجاد کنند و از کشور و آرمان هاي امام راحل مرزباناني و حراست کرده و به این نظام مقدس اسلامي افتخار مي کنيم.

مولوي امان الله برزگر امام جمعه سمیع آباد تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با قدردانی از حضور بیمارستان صحرایی ارتش در قالب طرح مردم یاری بیان داشت: به برکت نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران امنيت پايداري در منطقه حاکم است که مردم در آسایش و آرامش به کار مشغول هستند.

وی این امنیت را حاصل تلاش جان برکفان امنيتي، نظامي، انتظامي، مرزباني، سپاه و بسيج مردمي دانست و تصریح کرد: ما مرز نشینان از کشور و آرمان هاي امام راحل مرزباناني و حراست کرده و به این  نظام مقدس اسلامي افتخار مي کنيم.

برزگر افزود: به کوري چشم دشمنان اسلام يهود و نصارا، آمريکا، اسرائيل، انگليس، داعش و عربستان مردم اين خطه متحد و منسجم در کنار قواي مسلح هستند و دست افراطيان را از منطقه کوتاه کرده و نخواهيم گذاشت دشمنان قسم خورده کوچکترين رخنه به مرزهاي کشور ايجاد کنند.

امام جمعه سمیع آباد تربت جام ابراز کرد: بايد همه مسئولان و اقشار مختلف مردم متحد و يکپارچه گوش به فرمان و پشت سر رهبر معظم انقلاب و با تأسي از نصايح “معظم له” براي ارتقاء، توسعه و آباداني کشور در همه حوزه ها تلاش و مجاهدت کنيم.

وي از جانفشاني هاي نيروهاي مسلح بويژه ارتش در همه زمينه ها بخصوص ارائه خدمات بهداشتي درماني به مردم مستضعف منطقه قدرداني کرد و خاطرنشان کرد: خدمت رساني ارتش سلحشور به مردم با بهترين امکانات و متخصصين مايه خير و برکت در منطقه و باعث خوشحالي افراد نيازمند و فقير شده است که اميدواريم با افزايش مدت اقامت در سال هاي آتي اين حرکت خداپسندانه نيز استمرار داشته باشد.

انتهای پیام/