فرمانده قرارگاه منطقه اي شمال شرق نزاجا گفت: متعقديم مردم ولي نعمتمان ما هستند و هر آنچه به مردم خدمت شايسته انجام دهيم در راستای امنيت پايدار کشور عزيزمان تلاش و همراهي کرده ايم.

علی جهانشاهی فرمانده قرارگاه منطقه اي شمال شرق نزاجا در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به اعزام کاروان پزشکي به بخش پايين جام تربت جام بیان داشت: خدا را شاکرين در ارتشي خدمت مي کنيم که جزء مردمي ترين نهادها و سازمان هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است و معتقديم که از مردم هستيم و بايستي به مردم کشورمان مجاهدانه خدمت کنيم.

وی با اشاره به اجراي طرح مردم ياري ارتش افزود: طرح مردم یاری در راستاي خدمت رساني به مردم در ارتش بنا نهاده شده است و از اول انقلاب هم ثابت کرديم و با پيمان خوني که با مردم و رهبري بسته ايم هر جا که لازم و نياز بوده از مردم و کشور دفاع کرديم.

جهانشاهی تصريح کرد: در هشت سال دفاع مقدس ما با همين مردم غيور در مقابل ارتش تا دندان مسلح رژيم بعث عراق ايستاديم و بعد از آن هر جايي از کشور بلاياي طبيعي اتفاق افتاده نيروهاي مسلح براي خدمات رساني پيش قدم شده اند.

فرمانده قرارگاه منطقه اي شمال شرق نزاجا ادامه داد: در طول سال نيز با اجراي طرح مردم ياري به کمک محرومان و نيازمندان بويژه مناطق مرزنشين مي شتابيم و متعقديم مردم ولي نعمتمان ما هستند و هر آنچه به مردم خدمت شايسته انجام دهيم خود به خود در جهت امنيت پايدار کشور عزيزمان تلاش و همراهي کرديم .

وی خاطرنشان کرد: با توجه به مراجعه بيماراني که داشتيم برادران ارتشي اعم از پزشکان جراح، متخصص، عمومي، داروساز و سايرخدمه با مجهزترين امکانات پزشکي، امدادي، اروژانس، دندانپزشک، چشم پزشک، ارتوپد، ارولوژ، راديولوژ و … گامي موثر در خدمت به مردم برداشته به طوري که طي دو روز گذشته بيش از 20 عمل جراحي در اين بيمارستان صحرايي به دست تواناي متخصين و جراحان براي مردم محروم ومرزي اين منطقه تلفيقي عرضه داشته ايم.