رئیس ستاد سر شماری نفوس و مسکن تربت جام بیان داشت: از مجموع 284 هزار نفر جمعیت در مرحله اول تعداد 62 هزار و 420 نفر در سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی ثبت نام کردند.

علی رستمی فرماندار شهرستان تربت جام و رئیس ستاد سر شماری نفوس و مسکن در گفتگو با خبرنگار جام روز بیان داشت: از مجموع 284 هزار نفر جمعیت در مرحله اول تعداد 62 هزار و 420 نفر در سرشماری نفوس و مسکن به صورت اینترنتی ثبت نام کردند.

وی افزود: هشتمین دوره آمارگیری نفوس و مسکن در سال جاری به صورت تمام الکترونیک و به دون کاغذ انجام می شود که مرحله اول آن از سوم مهر شروع شد که با سه روز تمدید ساعت 24 امروز به پایان می رسد.

رستمی اضافه کرد: از مجموع ثبت نام شدگان در اینترنت تعداد 31هزار و 348 نفر مرد و تعداد 31هزار و 720 نفر زن هستند که از فردا در مرحله دوم مامورین به صورت حضوری برای ثبت آمار به درب منازل مراجعه می کنند.

رئیس ستاد سر شماری نفوس و مسکن اعلام کرد: از مجموع 284هزار نفر جمعیت شهرستان تاکنون 23درصد در طرح سرشماری ثبت نام کردند و پیش بینی ما 10 درصدی بود که شاهد رشد صد در صدی ثبت نام شدگان هستیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر 16هزار و 622 خانوار به میزان 7/3 درصد در سامانه نفوس و مسکن ثبت نام کردند.

فرماندار تربت جام خاطرنشان کرد: تعداد 66نفر آمارگیر به همراه 14نفر عوامل اجرایی کار سرشماری نفوس و مسکن در شهرستان را بر عهده دارند.

انتهای پیام/