امام جمعه اهل سنت تربت جام گفت: علم و بينش صحيح مسلمانان به مقدسات و پيروي از سيره پيامبر(ص) و اهل بيت (ع) لازمه اتحاد و مبارزه با ترفندهاي تفرقه افکنانه دشمنان اسلام است.

مولوي شرف الدين جامي الاحمدي امام جمعه اهل سنت تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به قيام تاريخي امام حسين علیه السلام گفت: عزت و آزادگي ماندگار ترين پيام قيام ابا عبدالله الحسين علیه السلام در واقعه کربلا است و ایشان شهيد راه حق است.

وي با اشاره به محبت اهل بيت در ميان جامعه اهل سنت تصريح کرد: حضرت امام حسين علیه السلام متعلق به همه مسلمانان آزاده جهان است و محبت اهل بيت رسول اکرم(ص) درميان اهل سنت جايگاه ويژه اي دارد.

امام جمعه اهل سنت تربت جام بيان کرد: جنايتکاران در واقعه صحراي کربلا ظلم هايي در حق اهل بيت پیامبر (ص) و يارانش روا داشتند که تا قيامت نزد محبان آن امام همام خوار ذليل اند و آنان به هيچ يک از اهداف خود نرسيدند.

وي ضمن تأکيد بر ضرورت حفظ وحدت ميان امت اسلامي در مقابله با دشمنان اسلام ابراز داشت: علم و بينش صحيح مسلمانان به مقدسات و پيروي از سيره پيامبر(ص) و اهل بيت (ع) لازمه اتحاد و مبارزه با ترفندهاي تفرقه افکنانه دشمنان اسلام است.

انتهای پیام/