فرمانده انتظامي تربت جام گفت: يادمان باشد همه ي ما سر سفره شهدا هستيم و بايد طوري عمل کنيم که فردا شرمنده شهدا نباشيم.

به گزارش جام روز، محمد يزداني فرمانده انتظامي تربت جام در مراسم نواختن زنگ انضباط اجتماعي و امر به معروف و نهي از منکر امروز 15 مهرماه در جمع دانش آموزان دختر تربت جام گفت: يادمان باشد همه ي ما سر سفره شهدا هستيم جواناني که براي حفظ دين کيان اسلامي و حجاب و عفاف زنان جان خود را تقديم کردند و ما بايد طوري عمل کنيم که فردا شرمنده شهدا نباشيم.

فرمانده انتظامي با اشاره به تهديدات فضاي مجازي تصريح کرد: نگراني ما استفاده غيراصولي از فضاي مجازي است که جوانان ما را به شدت تهديد مي کند.

يزداني خاطرنشان کرد: ماهواره به داخل هر خانه اي بيايد بدون شک ايمان از آنجا بيرون مي رود و نمي شود گرگ و ميش در کنار هم باشند و تاکنون خيلي از کانون هاي گرم خانواده ها را متلاشي کرده است.

وي تاکيد کرد: اگر بانوان عفاف و حجاب را رعايت کنند مزاحمي نخواهند داشت و تلاش دشمن براي مقابله با اعتقادات و طرح و ترويح شبهات براب همین است.

وي خطاب به دختران توصيه کرد: نه گفتن را تمرين کنيد دختراني که گرفتار مسائل مختلف شدن تنها از روي نا آگاهي و عفلت نبوده است بلکه نتوانستند به مسائل پیرامون خود نه بگویند.

در اين مراسم محمدرضا کاميابي رييس آموزش پرورش با گراميداشت هفته نيروي انتظامي گفت: نظم و امنيت اجتماعي در جامعه مديون زحمات پليس و ساير نيروهاي امنيتي است.

وی افزود: پخش عمده اي از وظايف پليس امر به معروف و نهي از منکر است و عامل اصلي نظم و امنيت در جامعه برعهده پليس است.

کاميابي اضافه کرد: در جامعه اي که نظم و امنيت و آرامش برقرار باشد توسعه پايدار صورت مي گيرد.

انتهای پیام/