امام جمعه شهرستان تربت جام در نشستي با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه گفت: خبرنگاران سرمايه هاي اين منطقه و بازوی قوی مردم و مسئولان هستند.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهري امام جمعه شهرستان تربت جام در نشستي با اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه که در محل دفتر امام جمعه تربت جام برگزار شد گفت: خبرنگاران سرمايه هاي اين منطقه و بازوی قوی مردم و مسئولان هستند، که کار خبر نگاری کاری جهادي است.
وی با بيان اين مطلب که خبر نوعي قدرت است بيان کرد: قدرت اصلي در دنياي امروز داشتن اطلاعات است.
حجت الاسلام طاهری عنوان کرد: خبرنگاران در افزايش آگاهي مردم از حقشان موثر عمل کنند چرا که هر اندازه اطلاعات مردم بيشتر باشد قدرتشان افزايش پيدا مي کند و خبری را انعکاس دهند که وحدت آفرین است.
امام جمعه تربت جام تصريح کرد: خبرنگار ضمن تخصص و دلسوزي باید عالم، خبیر، علیم باشد و بداند که خبر باید صادقانه به موقع و به جا باشد و در انتقاد اگر انگیزه اش تقویت باشد کار عالی و خوبی است.
وی با اشاره به تجربه های گذشته بيان کرد: شهرستان تربت جام حقيقتا شهرستان “وحدت” است و ريشه عميق وحدت در اينجا ملموس است و ديده مي شود که شيعه و سني با هم دوست و رفيق هستند.

حجت الاسلام طاهری افزود: در شهرستان تربت جام آثاري از جريانات منحرف نيست و بنابراين ميبايست روي پيشرفت منطقه وقت بگذاريم.

وي افزود: در شهرستان تربت جام آثاري از جريانات منحرف نيست و بنابراين ميبايست روي پيشرفت منطقه وقت بگذاريم.

امام جمعه تربت جام با اشاره به اسلام هراسي گفت: به رغم تلاش دشمنان اسلام در جهت تضعيف مکتب اگر با همین وضع موجود حرکت کنیم آینده از آن اسلام است امروز پرفروش ترين کتاب آمريکا قرآن کريم است که به زبان فارسي ترجمه شده و دلیل همه ی دشمنی ها با کشور ما ترویج تفکر اسلام است. آنها از بمب اتم نمی ترسند از شیخ زکزاکی ها که در در آفریقا 20 میلیون مسلمان پیرو اهل بیت با الگوی جمهوری اسلامی را پرورش داده است می ترسند.
وي با اشاره به جايگاه هنر خاطرنشان کرد: حمايت از هنرمندی که عشقش را در ميدان عمل نشان مي دهد بايد حمایت شود تا ضربه اي نخورد.

انتهای پیام/