فرماندار تربت جام گفت:شاخصه هاي حکومت اميرمومنان علیه السلام پايبندي به دين خدا و اصرار بر اقامه الهي، عدالت طلبي، مبارزه با فساد، پاک دامني، صداقت و صراحت و توجه به محرومان جامعه بود که اين مي تواند الگويي براي دولت مردان نظام اسلامي باشد.

به گزارش جام روز، علي رستمي فرماندار تربت جام در گفت و گو با خبرنگار جام روز گراميداشت هفته دولت و ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت: شاخصه هاي حکومت اميرمومنان علیه السلام پايبندي به دين خدا و اصرار بر اقامه الهي، عدالت طلبي، مبارزه با فساد، پاک دامني، صداقت و صراحت و توجه به محرومان جامعه بود که اين مي تواند الگويي براي دولت مردان نظام اسلامي باشد.

وي تاکيد: همزمان با هفته دولت بيش از يکصد برنامه فرهنگي عمراني، اقتصادي، اجتماعي و ورزشي با حضور مسئولان و قشرهاي مختلف مردم در سطح شهر اجرا مي شود.

رستمی اضافه کرد: همزمان با هتفه دولت با اعتبار مبلغ 140 ميليارد ریال تعداد 71پروژه عمراني به بهره برداري مي رسد.

فرماندرار شهرستان تربت جام درخصوص پروژه ها بيان کرد: مهم ترين پروژه هاي مورد بهره برداري در هفته دولت شامل بيمارستان طالقاني، آبياري تحت فشار، احداث زمين چمن مصنوعي، اصلاح و توسعه شبکه معابر شهري، احداث شبکه توزيع برق، پارک کودک، آتش نشاني، پست روستايي، سالن ورزشي، طرح هادي، خانه بهداشت و … مي باشد.

وی افزود: مهم ترين پروژه هفته دولت افتتاح بيمارستان طالقاني است که البته تقريبا با شش ماه تاخير افتتاح مي شود و اين هم بدان جهت است که ما نخواستيم پروژه را فقط با ساختمان و تجهيزاتش افتتاح کنيم، باور ما اين است که اگر پروژه اي افتتاح مي شود روز بعد هم ميبايست بهره برداري گردد، که طي اين مدت گزينش پرسنل بيمارستان انجام گرديد و همزمان با افتتاحيه فعاليت رسمي بيمارستان نيز آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/