حجت الاسلام طاهری امام جمعه اهل تشیع شهرستان تربت جام در جمع بسجیان اردوهای هجرت دانشجویی گفت: امروز فرهنگ کار و تلاش می تواند راه گشاه ما باشد.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام طاهری امام جمعه اهل تشیع شهرستان تربت جام در جمع بسجیان اردوهای هجرت دانشجویی گفت: امروز فرهنگ کار و تلاش می تواند راه گشاه ما باشد.

وی افزود: بهای هر کالا به اندازه کاری است که روی آن صورت میگیرد و این را شما می توانید به طور ملموسی حس کنید، مثلا یک زمین بایر ارزشی ندارد اما اگر همین زمین را دور تا دورش را دیوار بکشن ارزش پیدا میکند، اگر چند نهال در آن کاشته شود بر ارزش آن افزوده و در صورتیکه چاه حفر شود بیشتر می شود این ارزش ایجاد  شده به خاطر کار و تلاشی که صورت گرفته است.

حجت الاسلام طاهری بیان کرد: باید کار و تلاش در جامعه اهمیت داشته باشد نه میزان حقوق اشخاص، این شاخصه فرهنگ دینی است که امروز کم رنگ شده و شما دانشجویان بسیجی با حضور خود در روستا حتی اگر کاری هم انجام ندهید باعث امید در میان محرومین خواهید بود.

امام جمعه تربت جام بیان کرد: اقتصاد مقاومتی محقق نخواهد شد مگر با کار وتلاش جهادی آحاد همه ی افراد جامعه، که شما دانشجویان در خط مقدم این جریان هستید.

انتهای پیام/