قاری بین المللی لبنانی گفت: تمامی سخنان و رهنمودهای سید و مقتدایمان امام خامنه ای از طریق سید حسن نصرالله به مردم لبنان منتقل می شود.

به گزارش جام روز، محفل نورانی قرآنی وحدتی با حضور قاریان بین المللی لبنانی و ایرانی و شرکت قشرهای مختلف مردم شیعه و اهل سنت در محل مصلی الغدیر شهرستان تربت جام برگزار شد.

در حاشیه این محفل قرآنی وحدتی محمد علی امهز قاری بین المللی لبنانی در گفتگو با خبرنگار جام روز با شکر گذاری به درگاه ایزد منان و حضورش در ایران گفت: هدف از آمدنم به ایران به اشتراک گذاشتن آیات قرآن در بین مردم است.

امهز با اشاره به نقش سید حسن نصرالله در لبنان گفت: مردم لبنان سید حسن نصرالله را رهبر خود میدانند و احترام خاصی به ایشان قائل هستند و همه سخنان ایشان که گفته می شود از سید و مقتدایمان امام خامنه ای است که از طریق سید حسن نصرالله به مردم لبنان منتقل می شود.

وی با تشکر و قدر دانی از استقبال و مهمان نوازی مردم ایران و بویژه مردم تربت جام تصریح کرد: از اول ماه مبارک رمضان در ایران در جوار مرقد مطهر علی بن موسی الرضا (ع)  هستم و از این بابت خیلی خوشحال و خدا را شاکرم.

امهز بیان کرد: پس از ورودم به ایران فرزند دومم متولد شده است که او هنوز ندیده ام و خدا را شاکرم در مسیر قرآن هستم و تمامی سخت هایش هم شیرین و لذت بخش است.

وی خطاب به جوانان ایرانی خاطرنشان کرد: جوانان ایران با الهام گیری از منویات امام خامنه ای آیات الهی را فرا بگیرند و تدبر در قرآن داشته باشند و به دستورات قرآن عمل کنند.

انتهای پیام/