سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت‌جام گفت: هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد، فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‏بینند، وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‏کنند.

به گزارش جام روز، حسین خسروی نسب سرپرست كميته امداد امام خميني (ره) شهرستان تربت‌جام ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس در جمع بسيجيان و كاركنان كميته امداد و کانون‌های پیروان ولایت مجتمع‌های فرهنگی تربیتی پسرانه جعفر نیا و دخترانه رأفتی این شهرستان افزود: هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه‌ای از برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جان‌فشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این مجموعه تابناک، درخشنده‌ترین و نفیس‌ترین نگین گران‌بها یاد و خاطره شهیدان است.

حسین خسروی نسب خاطرنشان کرد: آن‌ها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه‏ی بزرگ جهاد درراه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را الگوی تربیت جوانان خود در همه دوران‏ها بداند.

خسروی نسب در ادامه افزود: این روزها هنگامی‌که یادی از دفاع مقدس می‏شود، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می‏شود که عطر معنویت و صفای خاصی به ما ارزانی می‏دارد. ملتی که با پرورش رزمندگانی حماسه‏آفرین مفهوم روشن «تعبد در برابر ولایت» را به نمایش گذاشتند و باانگیزه «ادای تکلیف» در پی «مرجع و رهبر» خودسر از پا نشناخته، به جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند و طلوع عشقی بی‏بدیل را ترسیم کردند.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری منظم و شایسته هفته دفاع مقدس توسط پرسنل خدوم این نهاد افزود: هفته دفاع مقدس یادآور خون‏های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد، فرزندان جبهه و شهادت اطاعت را عبادت می‏بینند، وارثان دفاع مقدس عزت جهاد را با ذلت در خانه نشستن عوض نمی‏کنند، ایستادگی آن‌ها نشستگان تاریخ را به قیام وا‌می‌دارد و این پیام بزرگ دفاع مقدس است.

انتهای پیام/