راوی و جانباز جبهه و جنگ درتربت جام گفت: تفکر و اعتقاد به فرهنگ عاشورا باعث پیشرفت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران شده است ما باید با تمام وجود باید از این تفکر مراقبت کنیم چراکه دشمن به دنبال بی‌هویت سازی ما است.

به گزارش جام روز، محمود باقرزاده جهادی جانباز نابینا و راوی جبهه و جنگ در گردهمایی سنگر سازان بی سنگر یادبود نه شهید جهادگر تربت‌جام با گرامیداشت یا دو خاطره شهدای دفاع مقدس و جهادگر گفت: رزمندگان اسلام و جهادگران بر اساس استراتژی استقامت، پایداری و شهادت‌طلبی در دفاع مقدس جان‌فشانی و مقاومت کردند.

باقر زاده با اشاره به تفاوت نیروهای جبهه حق و باطل گفت: نیروهای دشمن در آن‌طرف جبهه و جنگ با دو تفکر لیبرالیستی نابودی انقلاب و خون‌خواری مأموریت دیگری نداشتند.

وی اضافه کرد: یکی از آموزش‌های نیروهای دشمن خون‌خواری بود و در مقابل رزمندگان اسلام در کنار آموزش نظامی پای کلاس عقیدتی هم می‌نشستند.

وی تصریح کرد: لحظات شیرین و زیبایی‌های دفاع مقدس و تلاش جهادگران از خاطره‌ها و تاریخ محو نخواهد شد و امروز برای جهاد جامعه در مقابل جنگ نرم باید از ارزش‌های دفاع مقدس استفاده و حماسه جدیدی خلق کنیم.

محمود باقر زاده خاطرنشان کرد: در دفاع مقدس جان رزمندگان در جیبشان بود و اگر امروز دشمن برای 50 سال ایران برنامه دارد ما باید برای 100 سال آینده برنامه‌ریزی داشته باشیم.

وی تأکید کرد: یکباردیگر این توان در خودمان ایجاد کنیم و فریاد سر دهیم ما می‌توانیم روی پای خودمان بایستم.

این راوی جنگ با اشاره به فتنه‌های آمریکا و اسرائیل و سران حکومت‌های وابسته به استکبار گفت: امروز اگر دچار غفلت شویم در مقابل شهدا باید پاسخگو باشیم؛ به برکت تفکر امام و شهدا جمهوری اسلامی الگوی جهان شده است.

وی اضافه کرد: تفکر و اعتقاد به فرهنگ عاشورا ما را به اینجا رسانده است و با تمام وجود باید از این تفکر مراقبت کنیم چراکه دشمن به دنبال بی‌هویتی ما است.

انتهای پیام/