امام جمعه اهل سنت پایین جام تربت جام طی بیانیه ای ضمن حکومت اآل سعود را محکوم گفت: عربستان بداند که اقدامات خصمانه آن نمي تواند مرگ حکومت آل سعود را به تاخير بيندازد.

به گزارش جام روز، مولوي امان ا… برزگر امام جمعه اهل سنت بخش پايين جام تربت جام ضمن تسليت به مقام معظم رهبري و خانواده هاي جان باختگان اخير در مناسک حج، اين عمل را بي کفايتي و بي تدبيري مسئولان آل سعود دانست و افزود: بايد امورحرمين به دست کنفرانس اسلامي و تمام کشورهاي اسلامي مديريت شود و طبق فرمايش هاي مقام معظم رهبري ما نيز بايد دشمن واقعي (دشمن پشت پرده) مسلمين را بشناسيم و بدانيم دشمن واقعي کيست.

وی تصریح کرد: دشمن واقعي اسلام و مسلمين همان شيطان بزرگ، آمريکاي مزدور و رژيم غاصب صهيونيستي و آل سعود و يهود خبيث هستند.

مولوي برزگر خاطرنشان کرد: به برادران و خواهران مظلوم مان در يمن عرضه مي داريم که پيروزي از آن شماست و با ايستادگي خود به اين پيروزي خواهيد رسيد و عربستان بداند که اقدامات خصمانه آن نمي تواند مرگ حکومت آل سعود را به تاخير بيندازد.

وی بیان داشت: دير يا زود فرياد مظلومان عربستان دامن اين سران متحجر را خواهد گرفت. همچنين خطاب به مسئولان سازمان ملل عرضه مي داريم، جنگي ديگر عليه مردم بي دفاع و غيرنظامي کشوري در غرب آسيا شکل گرفته است. حال همه مردم آزاده جهان انتظار موضعي واقع گرايانه و به دور از بازي هاي سياسي از شما دارند و انتظار سکوت ندارند.

امام جمعه اهل سنت پایین جام اذعان داشت: از تمام سازمان هاي بشر دوستانه جهاني درخواست مي شود با حمايت گسترده و هماهنگ از حقوق مردم يمن در برابر تجاوز و جنايات جنگي عربستان سعودي، به منظور حفظ واقعي صلح و امنيت جهاني تلاش کنند.

برزگر درپایان اظهارداشت: دولت هاي خون خوار غربي بدانند که مسلمين، امت واحدند و هيچ گاه مسلمانان مظلوم جهان مثل غزه و لبنان و يمن و ديگر مردم مظلوم جهان، تنها نخواهند ماند و ما تا آخر ايستاده ايم و از اعطاي جان خويش ابايي نداريم.

انتهای پیام/