رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا گفت: فداکاری، ایثار و دلاوری مردان وزنان ایران در هشت سال دفاع مقدس، استکبار جهانی را به‌ زانو درآورد و ابر قدرت آینده جهان دین پیامبر اسلام، قرآن و انقلاب اسلامی است.

به گزارش جام روز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامرضا صفایی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح در گفتگو با جام روز با گرامیداشت یاد و نام و خاطره شهیدان انقلاب و دفاع مقدس اظهار داشت: فداکاری، ایثار و دلاوری مردان وزنان ایران در هشت سال دفاع مقدس، استکبار جهانی را به‌ زانو درآورد.

حجت‌الاسلام‌ صفایی افزود: در تمام جنگ‌ها ابرقدرت‌ها روبروی هم می‌ایستادند اما در جنگ تحمیلی همه ابرقدرت جهان در مقابل ایران قرار داشتند و ملت قهرمان در مقابل دنیای کفر ایستاد و با شجاعت خود حتی یک وجب از خاک میهن اسلامی را به دشمن نداد.

وی تصریح کرد: دشمنان اسلام در ابتدای پیروزی جمهوری اسلامی ایران چندین توطئه و فتنه بر مرد ایران تحمیل کردند اما ملت با رهبری پیامبرگونه امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری همه توطئه‌ها را یک یس از دیگری خنثی کردند.

رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: دشمنان ایران اسلامی برای جلوگیری از صدور انقلاب و سست کردن پایه‌های نظام ۱۷ هزار نفر از بهترین افراد جامعه را از عالی‌ترین مقامات کشوری، لشکری و قضایی را ترور کردند تا پایه‌های نظام را از بین ببرند؛ اما این ترورها مردم را از صحنه‌های دفاع از انقلاب و ولایت بیرون نکرد.

وی تأکید کرد: به‌ راستی‌ که انقلاب ما انفجار نور و معجزه تاریخ بود؛ در ایران تمام ملت به پا خاستند و جز خدا چیز دیگری را نمی‌دیدند.

وی اعلام کرد: مشکل استکبار جهانی با ایران بر سر پیشرفت‌های ما است آنان دوست ندارند که کشورهای دیگر پیشرفت کنند و آنان خواستار این هستند که همیشه زیر سلطه آنان باشیم؛ این موضوع را به‌خوبی در مذاکرات اخیر هسته‌ای و در برجام شاهد هستیم، آمریکایی‌ها در بحث هسته‌ای خواستار کند و یا توقف برنامه‌های هسته‌ای ما هستند.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح بیان داشت: به لطف خدا کشور ما به لحاظ علمی رشد خوبی داشته است؛ به لحاظ تست هوش جز سه کشور برتر و در بیشتر علوم جز ده کشور برتر دنیا هستم.

حجت‌الاسلام‌ صفایی در پایان عنوان کرد: ابر قدرت آینده جهان دین پیامبر اسلام، قرآن و انقلاب اسلامی است.

انتهای پیام/