پلیس فتا شهرستان تربت‌جام عامل انتشار تصاویر خصوصی زن جوان در فضای مجازی را شناسایی و دستگیر کرد.

به گزارش جام روز، علی‌اصغر مختاری فرمانده انتظامی شهرستان تربت‌جام با اعلام این خبر گفت: با دریافت شکایتی توسط خانمی جوان مبنی بر انتشار خصوصی‌اش در شبکه‌های اجتماعی تحت موبایل موضوع دردستورکار تیمی از مأموران پلیس فتا این فرماندهی قرار گرفت.

علی‌اصغر مختاری افزود: کارشناسان پلیس فتا با یک سری تحقیقات در فضایی مجازی عامل انتشار تصاویر خصوصی این زن جوان را که مردی جوان بود را دریکی از نقاط شهرتربت جام شناسایی و به پلیس فتا احضار کرد.

این مسئول عنوان کرد: متهم ۲۱ ساله درباز جویی‌هایی به‌ عمل‌ آمده در مواجه با ادله دیجیتالی لب به اعتراف گشود و انگیزه خود انتقام از دختر جوان عنوان کرد.

فرمانده انتظامی چناران بیان داشت: متهم در باز جویی‌های تکمیلی در خصوص انگیزه‌اش از این بزه عنوان داشت: پس از دوستی با این دختر جوان در شبکه‌های اجتماعی با فریب او گالری تصاویر خصوصی‌اش را کپی کردم و پس از مدتی با قطع رابطه دوستی‌مان ضمن اتشار مطالب کذب با مشخصات شاکی عکس‌های خصوصی او را در فضای مجازی منتشر کردم.

سرهنگ مختاری با اشاره به تحویل متهم به مقام قضایی خاطرنشان کرد: هرکسی که به هر نحو اقدام به مزاحمت و هتک حیثیت در محیط مجازی کند بر اساس قانون جرائم رایانه‌ای افزون بر اعاده حیثیت به حبس و جزای نقدی محکوم می‌شود.

انتهای پیام/