قائم مقام ومعاون امور توانمندی سازی کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت جام گفت: مردم فهمیم و همیشه در صحنه شهرستان تربت جام با حضور در پایگاه های جشن عاطفه ها در راستای امید آفرینی برای دانش آموزان نیازمند گام بزرگی بر داشتند.

به گزارش جام روز،حسین خسروی نسب قائم مقام و معاون امور توانمندی سازی کمیته امداد تربت جام درگفتگو با جام روز اظهار کرد:‌ جشن عاطفه ها با شور و شعف در تربت جام همراه بود و ۱۸ پایگاه ثابت و ۵ اکیپ سیار جشن عاطفه ها کمکهای انسان دوستانه مردم شهرستان را، برای اهداء به دانش آموزان نیازمند در قالب کمکهای نقدی و غیر نقدی جمع آوری کردند.

وی با اشاره به اینکه همه نسبت به هم مسئول هستند و وظیفه خود می دانند که برای دیگران سهم بگذارند، تصریح کرد: بسیاری از خانواده ها هستند که در آستانه سال تحصیلی دغدغه تهیه لوازم دانش آموزان خود را دارند و این جشن زمینه ای را فراهم خواهد ساخت تا کمی از دغدغه های این خانواده ها مرتفع و در بین دانش آموزان نیازمند ایجاد امید کند.

خسروی نسب افزود: کمیته امداد تنها به عنوان یک واسطه، کمک های مردمی را با همان نیاتی که آنها دارند به دست نیازمندان می رساند و با رعایت حفظ کرامت و شیونات اسلامی زمینه ای فراهم می سازد تا برای دانش آموزان نیازمند فرصتی برابر برای ادامه تحصیل این دانش آموزان فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه پایگاه های ثابت و سیار در سطح شهرستان و مراکز بخش ها برای جمع آوری کمک های مردمی در دو روز فعال بودند، گفت: همچنین برای اینکه همراهی بیشتر مردم خیر را با این جشن داشته باشیم امدادگران با لباس های فرم و قبوضی که در اختیار داشتند به مردم خیر بازار، موسسات و شرکت ها مراجعه و کمک های مردمی را جمع آوری نمودند.

خسروی نسب در پایان ضمن اینکه حضور پر شور و شعور مردم نوع دوست را در جشن عاطفه ها نمادی از ا عتماد مردم به کمیته امداد است، افزود: انشا الله در هشتم مهرماه نیز که این مراسم معنوی در سراسر مدارس کشور برگزار می گردد بازهم شاهد حضور حماسی دانش آموزان و آینده سازان مملکت اسلامی باشیم.

انتهای پیام/