فرمانده انتظامی تربت‌جام گفت: عامل انتشار عکس‌های زن جوان در فضای مجازی در تربت‌جام شناسایی و دستگیر شد.

به گزارشجام روز، علی‌اصغر مختاری فرمانده انتظامی تربت جام اظهار داشت: در پی مراجعه زنی جوان به پلیس فتا و درخواست رسیدگی به شکایت خود مبنی بر هتک حرمت و انتشار تصاویر شخصی‌اش در فضای مجازی توسط فردی با ترغیب به ادامه دوستی؛ مأمورین انتظامی بررسی‌های فنی را آغاز و توانستند با هماهنگی‌های صورت گرفته متهم را شناسایی و دستگیر کنند.

وی اضافه کرد: با توجه با اینکه شاکی زن مطلقه و به‌ تنهایی زندگی می‌کرده در یکی از شبکه‌های اجتماعی درخواست دوستی فردی ناآشنا و غریبه را می‌پذیرد و متهم بعد از دوستی از وی درخواست می‌کند به‌ منظور شناخت بیشتر تعدادی عکس برایش ارسال کند.

فرمانده انتظامی تربت‌جام بیان داشت: فرد جوان بعد از به دست آوردن تصاویر اقدام به تهدید شاکی نموده که در صورت عدم پاسخ مثبت به درخواست‌هایش عکس وی را در فضای مجازی منتشر خواهد کرد و زمانی که پاسخ منفی از سوی زن جوان می‌شنود تهدید خود را عملی می‌کند.

مختاری با بیان اینکه متهم که بیست سال سن دارد در رویارویی با شواهد فنی موجود به بزه خود اعتراف کرده است، اظهار داشت: متهم با دیدن تصاویر این زن در شبکه‌های اجتماعی تحت موبایل به دوستی با این زن ترغیب شده و زمانی که از به خواسته خود نتوانسته برسد و با کینه‌ای که از این زن داشته اقدام به انتشار عکس‌هایش به‌منظور بدنام کردن وی در فضای مجازی کرده است.

انتهای پیام/