فرماندارتربت جام گفت: تعاون و همکاری متقابل زمینه‌های یگانگی و وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را فراهم می‌کند.

به گزارش جام روز، علی رستمی فرماندارتربت جام در مراسم تجلیل تعاونی‌های برتر شهرستان با گرامیداشت هفته تعاون گفت: تعاونی‌ها در صورت کارایی، کارآمدی و جلب اطمینان مردم در کاهش فاصله طبقاتی و افزایش عدالت اجتماعی مفید و مؤثر خواهند بود.

وی با اشاره به اینکه معدل عملکرد تعاونی‌ها در شهرستان رضایت‌بخش نیست افزود: بخش تعاون با وضعیت فعلی حاکم بر مدیریت برخی تعاونی‌ها و نارضایتی اعضاء راه بجایی نخواهد برد.

فرماندارتربت جام بابیان اینکه از 687 تعاونی ثبت‌شده فقط 256 تعاونی در شهرستان فعال هستند اظهار داشت: باید برای آغاز فعالیت این تعاونی‌ها و کمک به رونق و جلب اطمینان مردم به تعاونی‌ها تلاش نمائی‌ام.

وی ابزار داشت: تعاون و همکاری متقابل زمینه‌های یگانگی و وحدت و یکپارچگی هر چه بیشتر مردم را فراهم می‌کند.

علی رستمی خاطرنشان کرد: اهمیت موضوع تعاونی‌ها به این دلیل است که تعاونی‌ها، سازمان‌ها و نهادهای مردمی هستند که در عین برخورداری از خصوصیات و مشخصات یک واحد اقتصادی و تجاری، دارای ارزش‌های مکتبی و اجتماعی هم می‌باشند و می‌توانند مبین تلاش‌های دسته‌جمعی و گروهی اعضای تشکیل‌دهنده تعاونی برای نیل به اهداف مشترک و پیشرفت و توسعه باشند.

وی بیان داشت: در ایران به علت شرایط خاص و بحرانی و مشکلاتی که در حال حاضر وجود دارد  لزوم همکاری و مشارکت مردم و خود یاری تمامی افراد جامعه در اموری که مربوط به خود آن‌ها است، می‌تواند راه‌حل و چاره‌ساز بسیاری از مشکلات و موانع باشد.

در پایان این مراسم از 24 تعاونی برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/