یکی از خوانندگان جوان کشورمان با اثر جدید خود به جنگ با گروه تروریستی تکفیری داعش رفت. ...

«سعید سلیمانیان» هنرمند جوان و انقلابی کشورمان، آخرین اثر خود را تقدیم به شهدای جبهه مقاومت کرد و علیه گروه تروریستی ـ تکفیری داعش خواند.

 

این خواننده متعهد در توضیح این اثر اظهار داشت: این اثر با حمایت‌های دوستان خوبم به ثمر رسید و خوشحالم که توانسته‌ام، مسئولیتم را به عنوان یک هنرمند انجام بدم و ادای دینی به مقام شامخ شهدای مدافع حرم کنم که در جنگ با این گروه تروریستی آسمانی شدند.

 

این هنرمند قمی با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی اقدامات جنایتکارانه این گروه مسلمان‌نما گفت: به عنوان یک خواننده بسیار خوشحالم که با تولید این اثر توانستم سهم بسیار کوچکی در آگاهی بخشی به جوانان در مورد گروه تروریستی تکفیری داعش داشته باشم.

 

سلیمانیان که اولین آلبوم انقلابی و مذهبی خود، با عنوان “سیب تربت” را سال گذشته روانه بازار کرده است، تصریح کرد: هنرمندان ایرانی از بصیرت سلمان‌گونه برخوردارند، اما متاسفانه این آگاهی در آثارشان کمتر به چشم می‌خورد.

 

وی ضمن بیان اینکه شیعیان همچون «مالک اشتر» ترس در دل آنها جایی ندارد، افزود: ما باید با اقتدا به اهل‌بیت(ع) به جنگ با ظالم و پشتیبانی مظلوم برویم و هرکسی می‌بایست به فراخور شغل خود در این مسیر حرکت کند.

 

این خواننده جوان که قطعات او از شبکه‌های مختلف صدا و سیما پخش و با استقبال خوبی هم روبه‌رو شده است، با بیان اینکه هنرمندان باید از اتفاقات اطراف خود آگاه باشند، اظهار داشت: ما مسلمان هستیم و اینکه مسلمانان توسط عده‌‌ای افراطی، قلع و قمع می‌شوند، بسیار ناراحت کننده است. ما باید به پیروی از سیدالشهداء(ع) به مبارزه با ظلم برویم.

 

 

سلیمانیان با انتقاد از نپرداختن سایر هنرمندان به این جبهه و عدم ارائه آثار مطلوب مقاومتی ابراز امیدواری کرد: انشاءالله هنرمندان بیشتری در این مسیر گام بردارند و باعث اطلاع رسانی هرچه بیشتر به مردم جهان به خصوص جوانان در زمینه جنایات این گروه تروریستی تکفیری شوند.

 

 

گفتنی است، سلیمانیان پیش از این آلبوم موسیقی خود را با عنوان “سیب تربت” که یک آلبوم انقلابی و مذهبی است با قطعاتی به نام “تابوت خالی” در وصف شهدای گمنام، “ایران” برای کشور عزیزمان، “شهر خون و قیام” در وصف شهر مقدس قم، “غروب جمعه”، “کوثر” و … ارائه کرده که قطعاتی از آن در برنامه‌های مخلتف صدا و سیما نظیر “زنده باد زندگی و “دیده شو” به روی آنتن رفته است.
منبع: ابنا