خطیب جمعه تربت‌جام با اشاره به بیانات مهم مقام معظم رهبری در جمع اعضای مجلس خبرگان رهبری گفت: امروز هدف آمریکا نفوذ در شبکه مدیریتی کشور و همراه کردن مدیران با خود است.

به گزارش جام روز، حجت‌الاسلام سید علی موسوی فر به مصادیق نفوذ آمریکا در شبکه مدیریتی کشور اشاره کرد و افزود : اگر مدیری به این اعتقاد و باور برسد که آمریکا هم مثل سایر کشورهاست و دشمن نیست این آغاز انحراف و نفوذ در آن مدیراست.

وی ادامه داد: اگر مدیری به حرف‌های خود، گزینه ما نمی‌توانیم در ملت القا کند و مردم را از ادامه راه ناامید سازد و تمام گشایش‌ها را در ارتباط با آمریکا بداند این فرد زمینه مناسبی برای نفوذپذیری آمریکا و دشمن را دارد .

امام‌جمعه آرمان امام و انقلاب اسلامی را برافراشتن پرچم تمدن توحیدی در سراسر جهان دانست و تصریح کرد: مقابله با ظلم و غارتگری لازمه تمدن اسلامی است.

حجت‌الاسلام موسوی فر خاطرنشان کرد: اگر مدیری آمریکا را ابرقدرت مطلق بداند، در حقیقت عملاً همه ابزارهای نفوذ دشمن را پذیرفته و با کمترین جرقه‌ای تسلیم دشمن خواهد شد.

وی با تشریح عقل محاسبه‌گر غربی باعقل توحیدی گفت: عقل محاسبه غربی؛ انقلاب اسلامی و قیام و بعثت انبیا را در برابر طاغوت‌ها امری خطا و برخلاف واقعیت عقلانی تلقی می‌کند.

موسوی فر عدم ایمان را به غیب وامداد های الهی را بارزترین نقطه انحرافی عقل غربی دانست و تأکید کرد: مدیرانی که ایمان به غیب دارند نمی‌گویند ما نمی‌توانیم؛ با برنامه‌ریزی و اعتماد به نصرت الهی و حرکت جهادی قله‌ها را یکی پس از دیگری فتح می‌کنند.

وی در پایان خطبه‌های نماز جمعه عنوان کرد : مسئولین باید مواضع انقلابی و صریح در مقابل فتنه‌های دشمن داشته باشند تا خدایی نخواسته نقشه آنان را یاری نکنند.

انتهی پیام/