فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام از مشارکت بیش از 1600 دانش آموز بسیجی در راستای غنی سازی اوقات فراغت در سطح واحدهای مقاومت بسیج و مناطق کمتر توسعه یافته شهرستان خبرداد.

به گزارش جام روز:سرهنگ پاسدار محسن گوهری در بازدید از اردوهای هجرت بسیج دانش آموزی تربت جام اظهار داشت: بیش از 1600 دانش آموز بسیجی در راستای‌ تحقق‌ فرامین‌ مقام معظم رهبری و غنی سازی اوقات فراغت در سطح واحدهای مقاومت بسیج و مناطق کمتر توسعه یافته بامحوریت‌ شعار همدلی و همزبانی در اردوهای «طرح هجرت» همکاری و مشارکت داشتند.

وی تصریح کرد: دانش آموزان در اردوهای «طرح هجرت» با گام‌ نهادن در مسیر ایثار و از خود گذشتگی وتوسعه عرصه های اقتصاد مقاومتی در کنار کار فرهنگی به سازندگی ‌و محرومیت زدایی درعرصه‌های ‌مختلف درکشور  کمک می کنند.

گوهری با اشاره به این که اجرای این برنامه از طرح های موفق و ملی بسیج محسوب می شود خاطرنشان کرد: فراگیر شدن ‌ فرهنگ ‌ حماسی ، تقویت روحیه خودباوری وتعاون،گسترش پیشرفت‌ و عدالت و هویت بخشی به آینده سازان میهن اسلامی از اهداف مهم آن است.

وی ابراز کرد: در این حرکت ‌دانش آموزان بسیجی جهادوار با کار وتلاش گروهی تخصص خود را توأم با تعهد مداری به طور عملی به صحنه آورده و سهم بسزایی درنمایش قدرت کارآمدی مدیریت جهادی و تفکر بسیجی ایفا می نمایند.

مهدی حسینی
انتهای پیام/