همان طور که می دانید مسئولان باشگاه استقلال اعلام کردند که 95 تا 98 درصد خواسته های سرمربی تیم برآورده شده است و در حال حاضر تنها منتظر مشخص شدن وضعیت پروپچیچ بازیکن خارجی مد نظر تیم هستند که وضعیت این بازیکن هم در هاله ای از ابهام قرار دارد.

مسئولان این تیم درصدد هستند که وضعیت این بازیکن را از فیفا تایید کنند تا در آینده با مشکلاتی مواجه نشوند، از طرفی دیگر طبق گفته یکی از نزدیکان باشگاه استقلال با توجه به اینکه فیفا از فدراسیون فوتبال آلبانی باید استعلام های لازم را بگیرد بنابراین این مساله تا فردا مشخص می شود و مسئولان استقلال باید تا فردا منتظر جوابیه فیفا باشند و اگر جوابیه فیفا مثبت باشد که هیچ در غیر این صورت مسئولان استقلال به یک مهاجم دیگر برای ترکیب نیاز دارند که باید در اسرع وقت بازیکن مد نظر را جذب کنند.
اما نکته قابل توجه این است که پروپچیچ مهاجم کرواسی در سایت رسمی ترانسفر مارکت به عنوان بازیکن جدید استقلال ثبت شده و وی با مبلغ 300 هزار یورو به جمع آبی پوشان پیوسته است بنابراین اگر این بازیکن جزء آبی پوشان به حساب بیاید بنابراین استقلالی‌ها برای فصل آتی مشکلی برای جذب بازیکن دیگر ندارند.

از طرفی دیگر آبی پوشان پایتخت در هفته نخست مسابقات لیگ پانزدهم با مشکلاتی از جمله مصدومیت و محرومیت بازیکنان روبرو هستند که این مساله زیاد جالب به نظر نمی‌رسد.

خسرو حیدری و میلاد فخرالدینی به دلیل آسیب دیدگی از همراهی تیم خود محروم هستند و مگویان و حنیف عمران زاده هم هر کدام با محرومیت‌هایی که دارند نمی‌توانند برای آبی پوشان پا به توپ شوند.

طبق شنیده‌ها از منابع آگاه گفته می شود که یعقوب کریمی و ریوالدو باربوسا هم به دلیل عدم آمادگی شاید نتوانستند تیم خود را در دیدار مقابل سیاه جامگان همراهی کنند.