سرمربی تیم فوتبال صبای قم لیست خرید خود را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد.

تعدادی از بازیکنان کنار گذاشته شده از پرسپولیس و استقلال در لیست خرید دایی قرار گرفته‌اند. علی دایی بعد از انتخابش به عنوان سرمربی صبای قم لیست خرید خود را به مسئولان این باشگاه ارائه کرد که در این لیست نام تعدادی از بازیکنانی که هر یک به دلایلی از تیم‌های پرسپولیس و استقلال کنار گذاشته شده‌اند، دیده می‌شود.

محمد عباس‌زاده، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، قاسم دهنوی و رضا حقیقی از جمله بازیکنانی هستند که دایی خواهان پیوستن آنها به صبای قم شده است. در این بین پیوستن عباس‌زاده به تیم صبای قم تقریباً قطعی شده است و به زودی او و حامد لک در تمرینات قمی‌ها شرکت خواهند کرد.

حتی حقیقی هم که گفته می‌شود با تیم ملوان بندرانزلی به توافق نهایی رسیده است، در مذاکره با مسئولان باشگاه صبا اعلام کرده اگر شرایط مالی آنها بهتر باشد، راهی قم خواهد شد.

به نقل از تسنیم، سرمربی جدید صبای قم خواستار جدایی تمام دستیاران مهدی تار‌تار از این تیم شد. دایی بعد از اینکه هدایت تیم صبای قم را بر عهده گرفت، از مسئولان این باشگاه خواست از کادر قبلی این تیم فقط تارتار حفظ شود، این در حالی است که قمی‌ها در تلاشند دایی را راضی کنند تا ناصر بختیاری‌زاده، مربی تیم صبا در فصل گذشته به کارش در این تیم ادامه دهد.

دستیاران دایی در صبای‌قم، مهدی تارتار، محمد دایی، بهزاد غلامپور (مربی دروازه‌بان‌ها)، نادر قربانی (مربی بدنساز) و محمدرضا مهران‌پور (آنالیزور) خواهند بود. البته احتمال دارد ژلکو میاچ کروات نیز به این کادر اضافه شود.

قرار است دایی و دستیاران جدیدش از عصر امروز در اردوی  تیم صبا که در پردیس کرج در حال پیگیری است، اضافه شوند.