نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز درجمع هنرمندان و مدیران فرهنگ تربت جام گفت: اعتبارات لازم حوزه هنر و فرهنگ متاسفانه کمتر دیده شده در صورتی که باید در راس امور قرارگیرد.

به گزارش جام روز غلامرضا اسدالهی افزود: شهرستان تربت جام به لحاظ پیشینه غنی فرهنگی وهنری و ظرفیت بالای برای جوان و نوجوان جای فضای کار زیاد داد و باید به مطالبات بر حق آنان رسیدگی شود.

درادامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشریح فعالیت های حوزه فرهنگ و هنر گفت: شاخص ترین چهره های مفاخر و ماندگار شهرستان در حوزه فرهنگ و هنر است و هنرمندان این خطه شهرت بین المللی دارند.

نعت الله فیاض با اشاره به کمبود امکانات برای فعالیت های هنرمندان افزود: توقع جامع فرهنگی و هنری از دولت و نماینده مجلس ایجاد بسته ها و زیرساخت های فرهنگی و هنری است و کار زیر بنایی باید صورت گیرد.

وی اضافه کرد: اگر جوانان و نوجوانان غافل شویم و برنامه نداشته باشم مطمئن باشید دیگران برای آنان برنامه دارد و آینده نظام بدست جوانان و نوجوانان قرار می گیرد.

دراین محفل هنری پس از اجرای برنامه زنده موسیقی محلی مقامی با مضوع نیمه شعبان وارتحال حضرت امام (ره) مشکلات هنرمندان مورد بحث و بررسی قرارگرفت.

انتهای پیام/