حجت‌الاسلام سید علی موسوی فر گفت: آمریکا به دنبال تسلط برکشورهای اسلامی است و تنها مزاحم او در رسید به این هدف شیطانی، اسلام و امت اسلامی است.

به گزارش جام روز خطیب جمعه تربت‌جام با اشاره به ارزش انتظار فرج اظهار داشت: در معنای انتظار دو عنصر نفی و اثبات نهفته است نارضایتی از وضع موجود و تلاش برای وضع بهتر و انتظار به این معناست که خودسازی و آمادگی کامل را در انسان ایجاد و مبارزه با ظلم و فساد را نهادینه می‌کند.

حجت‌الاسلام موسوی فر افزود: برگزاری مراسم باشکوه سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی در مصلی الغدیر و سخنان روشنگرانه امام‌جمعه مشهد آیت‌الله علم الهدی ریشه در حقیقت امام ره، خط امام و قیام الهی دارد.

وی با تشکر از برگزارکنندگان این حماسه عظیم و به بیانات مقام معظم رهبری در جمع عزاداران مرقد مطهر بنیان گزار جمهوری اسلامی تصریح کرد: تبیین هفت اصل از اصول امام توسط مقام معظم رهبری برای امروز و فردای ما لازم است و بر گویندگان و نویسندگان است که این اصول را به دیگران برسانند.

امام‌جمعه تربت‌جام با ذکر این نکته که وحدت ملی از اصول ثابت خط امام است خاطرنشان کرد: حضرت امام خمینی ره به دنبال ایجاد امت واحده اسلامی بود امام در مقابل؛ آمریکا به تفرقه و اختلاف بود و هست.

حجت‌الاسلام موسوی فر با اشاره به علل ناراحتی آمریکا از ایجاد امت واحده گفت: آمریکا به دنبال تسلط برکشورهای اسلامی است و تنها مزاحم او در رسید به این هدف شیطانی، اسلام و امت اسلامی است، لذا به دنبال ایجاد شیعه انگلیسی و سنی

آمریکایی است.

وی با اشاره به فرازی از بیانات مقام معظم رهبری در جوار مرقد مطهر امام ره گفت: تسنن موردحمایت آمریکا و تشیع که از لندن تغذیه می‌شود هر دو برادر شیطان و عوامل استکبارند.

وی بیان داشت: امروز تشیع و تسنن شهرستان تربت‌جام به این حقیقت رسیده‌اند که آمریکا و انگلیس دشمن اول اسلام است و اگر بتواند به دنبال نابودی اسلام و مسلمین هستند.

انتهای پیام/