امروز ۲۷ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , خواندنی‌ها » ۱۰ هزار خدمت بی توقع و رایگان در تربت جام
کد خبر : 34452
تاریخ انتشار : ۲۶ دی ۱۳۹۶در ۲:۱۱ ب.ظ

۱۰ هزار خدمت بی توقع و رایگان در تربت جام

رئیس نظام پزشکی تربت جام گفت: به مناسبت درگذشت طبیب مهربان محمد کوثری بیش از 10 هزار خدمت رایگان به مردم تربت جام ارائه می شود.

محمود رضا تولیت رئیس نظام پزشکی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز با اشاره به گرامیداشت سالگرد در گذشت پزشک مهربان زنده یاد محمد کوثری که بیش از ۴۰ سال خدمت بدون مزد و صادقانه به مردم محروم تربت جام داشت گفت: در چند سال اخیر ستاد به عنوان خدمت بی منت و توقع به مناسبت سالروز در گذشت پزشک مهربان محمد کوثری روزی را دی ماه به عنوان خدمت بون منت نامگذاری و در این روز افراد و اصنافی که می تواند خدمت رایگان انجام دهند اعلام آمادگی و به مردم اطلاع رسانی می شود.

تولیت با اشاره به استقبال اصناف و شخصیت ها حقیقی و حقوقی ادامه داد: در دی ماه امسال بیش از ۱۰هزار خدمت بدون منت و توقع توسط اصناف، پزشکان ، کمیته های مردمی، ادارات و نهادها، مراکز آموزش عمومی و عالی به مردم تربت جام ارائه می شود که از این میزان هزار و ۷۹ خدمت متعلق به جامعه پزشکی است.

وی افزود: خدمات پزشکی توسط پزشکان متخصص، عمومی، داروسازان و فیزیوتراپیست ها و دیگر مراکز درمانی در قالب معرفی نامه از کمیته امداد، بهزیستی، دستگاه حمایتی، خدماتی، هلال احمر، مدارس و دانشگاه ارائه خدمت رایگان انجام شد.

دبیر ستاد روز خدمت بی منت تصریح کرد: توزیع و خدمات رایگان شامل نان، غذای گرم، سبد کالا، بسته غذایی، بن کتاب، لوازم التحریر، خدماتی مشاوره ای، پرداخت هزینه دارو، برپایی ایستگاه های صلواتی، سرویس دهی اتوبوسرانی و تاکسیرانی، بلیط استخر واعزام کاروان سلامت به روستا در این روز گوشه ای از خدمت بدون توقع به مردم است.

تولیت بیان داشت: اهدا ۲۴۰ جفت کفش، ۱۰۰ بسته تحصیلی، ۲۰۰ بسته گوشت تازه مرغ، کارگاه مشاوره ای و آموزشی قبل از ازدواج، مسابقات مقاله نویسی، ارائه خدمت توسط ۹۳ واحد صنفی ، و پاکسازی بوستان ها سطح شهر و نواختن زنگ خدمت بدون منت در مدارس از دیگر خدمات ارائه شده توسط کمیته های مردمی است.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب