امروز ۶ دی ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » ۹ دی به مدیران نشان داد که اگر زمان و دشمن را نشناسند فتنه در کمین است
کد خبر : 34294
تاریخ انتشار : ۶ دی ۱۳۹۶در ۳:۵۰ ب.ظ

۹ دی به مدیران نشان داد که اگر زمان و دشمن را نشناسند فتنه در کمین است

امام جمعه تربت جام گفت: مهمترین رکن نظام اسلامی رهبری است که با تشکیل حکومت اسلامی در راستای رسیدن به اهداف اسلام مردم را بسیج و متحد می کند و اگر مدیران زمان و دشمن شناس نباشند کشور دچار فتنه می شود.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام امروز در جلسه شواری فرهنگ عمومی که در دفتر امام جمعه برگزار شد با گرامیداشت فرارسیدن ۹ دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت گفت: مهمترین رکن نظام اسلامی رهبری است که با تشکیل حکومت اسلامی در راستای رسیدن به اهداف اسلام مردم را بسیج و متحد می کند و اگر مدیران زمان و دشمن شناس نباشند کشور دچار فتنه می شود.

حجت الاسلام طاهری با اشارهبه حضور مردم در تمام عرصه های انقلاب ادامه داد: ۹دی روز بصیرت و میثاق مردم با اسلام و رهبری است و حضور حماسی ملت آگاه در راهپیمایی این روز نشان داد که در زمان و دشمن شناسی برخی مدیران جلوتر ودر صحنه ها حاضر هستند.

وی خطاب به مدیران تصریح کرد: دشمن با لبخند و فریب جلو می آید و هرگز نباید به دشمن اعتماد کرد و به لبخندش امیدوار باشیم که اگر حواسمان جمع نباشد دشمن به خانه ما نفوذ خواهد کرد.

امام جمعه تربت جام با اشاره به شاخصه های دوران فتنه خاطرنشان کرد: برای آنکه در زمان فتنه دچار تشخیص اشتباه نشویم باید به ستونی محکم ولایت تکیه و به دیگران جایگاه رهبری را توصیه کنیم که این رکن رکین خیمه انقلاب از مظلومیت خارج شود.

حجت الاسلام طاهری با تاکید بر بزرگداشت یوم الله ها یاد آور شد: پیام ۹ دی به فتنه گران و استکبار جهانی این است که مردم ایران به اساسی ترین خیمه انقلاب که ولایت فقیه توجه دارند و اجازه رسیدن فتنه به این خیمه را نمی دهند.

وی تاکید کرد: همه باید نسبت به ۹ دی حساس باشیم و اهمیت مساله را درک کنیم که رهبری محور همه امور کشور می باشد و دشمن به دنبال تضعیف این جایگاه دینی است که اگر حفظ و حراست نکنیم به خودمان جفا کردیم.

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب