امروز ۲۶ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » کمیته امداد فرهنگ كمك به ولي نعمتان جامعه را ترويج مي كند
کد خبر : 28281
تاریخ انتشار : ۱۸ آبان ۱۳۹۵در ۵:۰۱ ب.ظ

کمیته امداد فرهنگ كمك به ولي نعمتان جامعه را ترويج مي كند

امام جمعه موقت شهرستان تربت جام:فرهنگ هم نوع دوستي در جامعه از مهمترین کارهای کمیته امداد است که فرهنگ كمك به ولي نعمتان جامعه را ترويج مي كند و اين نقش بسيار ارزشمند است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام علی پیرنیا امام جمعه موقت تربت جام امروز در جمع كاركنان امداد شهرستان تربت جام گفت: کمیته امداد سعی کند کمک‌های مردم به نیازمندان را هدفمند کنند تا موجب حل مشکل مددجویان باشد.

پیرنیا افزود: مردم با همکاری کمیته امداد می توانند بستری مناسب در جهت رفع فقر و محرومیت در شهرستان خود ایجاد نمایند و دولت می بایست در خصوص ایجاد اشتغال از کمیته امداد امام خمینی (ره) الگو برداری نماید.

امام جمعه موقت شهرستان تربت جام كميته امداد را فرهنگ ساز دانست و بیان داشت: فرهنگ هم نوع دوستي در جامعه از مهمترین کارهای اين نهاد مقدس است و يك موسسه خدماتي وخدمت رسان صرف نيست بلکه فرهنگ كمك به ولي نعمتان جامعه را ترويج مي كند و اين نقش بسيار ارزشمند امداد است.

پیرنیا خاطرنشان کرد: تلاش هاي صادقانه كاركنان امداد باعث اعتماد سازي مي شود كه اين بسيار ارزشمند است.

وی با اشاره به وجود بالغ بر چهار هزار حامي ايتام در اين شهرستان گفت: اين موضوع نشان دهنده اعتماد مردم به كميته امداد امام خميني (ره) است و ايجاد اين فضاي سالم نشان فعاليت درست اعضاي امداد مي باشد.

پیرنیا ضمن تشكر از زحمات كاركنان امداد تصریح کرد: دنبال اشتغال و توانمند سازي مددجويان و خود كفا شدن محرومين باشید.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب