امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » کلاهبرداری از افراد سالخورده و بی سواد در تربت جام
کد خبر : 24367
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱:۵۰ ب.ظ

کلاهبرداری از افراد سالخورده و بی سواد در تربت جام

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام گفت: عامل چهارده فقره کلاهبرداری از افراد سالخورده و بی سواد در شهرستان تربت جام شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش جام روز، محمد یزدانی فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام در گفتگو با خبرنگار ما گفت: با دریافت مرجوعه قضایی مبنی بر چندین مورد کلاهبرداری توسط مردی جوان در هنگام برداشت وجه از دستگاه عابر بانک موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در بررسی اظهارت شاکیان که اکثرا سالخورده و بیسواد هستند مشخص شد که مردی جوان با پرسه زنی در اطراف دستگاه های خود پرداز از عدم آشنایی و بی سوادی طعمه های خود سوء استفاده به هنگام در خواست از دریافت وجه با ایجاد رمز دوم از آنها به صورت سریالی کلاهبرداری کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان تربت جام خاطرنشان کرد: کارشناسان پلیس فتا با تحقیقات گسترده عامل برداشت های غیر مجاز را که به شهر مشهد متواری شده بود شناسایی و با نیابت قضایی موفق شدند وی را دستگیر کنند.

یزدانی با اشاره به اینکه متهم 37 ساله که به تازگی از زندان رها شده بود اذعان کرد: متهم در بازجویی به عمل آمده به 14 فقره کلاهبرداری از افراد سالخورده وبی سواد هنگام برداشت وجه از دستگاه خود پرداز با ایجاد رمز دوم و خریدهای اینترنتی که عموما شارژ تلفن همراه بوده و فروش آنها زیر قیمت در بازار اعتراف کرد وسپس متهم برای انجام مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب