امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » کسب رتبه ششم در اجرای پروژه‌های عمرانی توسط دانشکده علوم پزشکی تربت جام
کد خبر : 33310
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۶در ۲:۰۴ ب.ظ

کسب رتبه ششم در اجرای پروژه‌های عمرانی توسط دانشکده علوم پزشکی تربت جام

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی و رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تربت جام گفت: تربت جام مسیر توسعه در حوزه بهداشت و درمان را به سرعت سپری می کند و توانسته در اجرای پروژه های عمرانی رتبه ششم کشوری را کسب کند.

به گزارش جام روز، محمد رحیمیان معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام ظهر امروز در جلسه تجلیل از خبرنگار این شهرستان که در ساختمان اداری این مرکز برگزار شد از زحمات خبرنگاران تقدیر و اعلام کرد: رسالت خبرنگاران به اندازه ای اهمیت دارد که قران هم در سوره ای به آن تاکید می کند و اگر نباشد ثبت وقایع جهان سند و تاریخی نخواهد داشت.

رحیمیان یادآور شد: نقش خبرنگاران شهرستان تربت جام در انتشار وقایع و عملکرد حوزه بهداشت و سلامت چشمگیر و  توانسته اند خدمات درمانی به مردم را پوشش دهند.

وی گفت: از زمان اعلام استقلال دانشکده علوم پزشکی تربت جام از مرکز استان طرح توسعه زیر ساخت های بهداشتی و درمانی دردستور کار قرار گرفت که با اجرای ۵۹ پروژه عمرانی با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصدی در مدت ۲ سال تاکنون اجرا  که تعدادی از این پروژه ها در هفته دولت افتتاح می شود.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام افزود: پروژه ها شامل ساخت مراکز بهداشت سلامت، جامعه سلامت، کلینک ویژه و پایگاه های سلامت در سطح شهر و روستا برای ارائه خدمات مطلوب درمانی و بهداشتی احداث شده که این دانشکده توانسته رتبه ۱۰ کشوری را در ارائه خدمات کسب کند.

رحیمیان تصریح کرد: پرونده الکترونیکی بهداشت و سلامت به صورت صد در صدی برای جمعیت شهرستان تشکیل شده که ۶۰ درصد شهروندان از خدمات بهداشتی ودرمانی استفاده کرده اند.

وی با اشاره جوان بودن دانشکده علوم پزشکی خاطر نشان کرد: نیروهای جذب شده در علوم پزشکی جوان و در حال تجربه هستند که توانسته اند در طول این مدت با توجه به کمبود نیرو های سازمانی عملکرد مناسبی داشته باشند که البته نسبت به خدماتی که شایسته مردم باشد کافی نیست.

معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی تربت جام ادامه داد: از آنجا که توسعه زیر ساخت ها طولانی و قابل لمس برای مردم نیست تا زمانی که وارد چرخه خدمت شود اما تربت جام مسیر توسعه را به سرعت سپری می کند و توانسته در اجرای پروژه های عمرانی رتبه ششم کشوری را کسب کند.

رحیمیان ابراز داشت: در جذب نیرو و آموزش های بهداشتی و درمانی  برای مردم سعی شده است عدالت به صورت یکنواخت در سطح منطقه اجرا شود.

در پایان به خبرنگار شهرستان هدایا و لوح سپاس  اهدا شد.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب