امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » کار، تولید و اشتغال با همدلی راهبرد نظام است
کد خبر : 31707
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۶در ۸:۰۵ ق.ظ

کار، تولید و اشتغال با همدلی راهبرد نظام است

امام جمعه تربت جام گفت: راهبرد نظام پس از انتخابات فضای رفاقت، کار، تولید و اشتغال است که لازم است با بسیج ظرفیت های اداری و مردمی در جهت حل مشکلات تلاش شود.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام  ظهر امروز در شورای اداری شهرستان که در سالن شهید نصیری فرمانداری برگزار شد گفت: راهبرد نظام پس از انتخابات فضای رفاقت، کار، تولید و اشتغال است که لازم است با بسیج ظرفیت های اداری و مردمی در جهت حل مشکلات تلاش شود.

حجت الاسلام طاهری افزود: امروز فضای انتخابات به پایان رسیدهو لازم است به گونه ای رفتار کنیم که پیروزی ملت ایران که باعث یاس و نامید استکبار جهانی شده  با حیله آنان به اختلاف مبدل نشود.

وی با اشاره مشکلات اجتماعی جامعه ابراز داشت: یکی از مهمترین مشکل جامعه روابط اجتماعی بین مردم است که به بسیار کم رنگ شده واین در حالیست که مردم باید به هم کمک کنند و دلسوز هم باشند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به فرارسیدن سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) بیان داشت: مبارزه با نفس از حرکت های جدی امام خمینی (ره) بود و امروز زنده نگهداشتن راه ایشان بیش از هر زمانی به خاطر نیاز خودمان است و باید یاد و تفکر ایشان زنده و پویا تر از قبل نگه داشته و دنبال کنیم.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به تفکر امام خمینی(ره) ابراز داشت: راهبرد امام خمینی این بود که جبهه مقاومت همیشه فعال و پایدار در مقابل استکبار جهانی بماند.

وی با اشاره به سیره عملی امام خمینی(ره) یادآور شد: امام خمینی (ره) از آغاز مبارزه تا پیروزی و بعد از آن همیشه در حال مبارزه با استکبار بودند و تا آخرین لحظه زندگی ایشان این امر دایر و دلیل حفظ این روحیه مبارزه با هوای بود.

امام جمعه تربت جام از قشرهای مختلف شیعه و اهل سنت خواست: در مراسم سالروز ارتحال امام با شکوه و پرشور تر از همیشه که در مصلی الغدیر قبل از افطار برگزار می گردد شرکت نمایند تا راه امام را مستحکم تر از گذشته ادامه دهیم.

 

انتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب