امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » پلیس تابع امر ولایت و خدمتگزار مردم است
کد خبر : 33765
تاریخ انتشار : ۱۵ مهر ۱۳۹۶در ۱۲:۵۶ ب.ظ

پلیس تابع امر ولایت و خدمتگزار مردم است

فرمانده انتظامی تربت جام گفت: سخنان مقام معظم رهبری برای همه فصل الخطاب و منویات فرمانده کل قوا سر لوحه کار خدمتگزاران درنیروی انتطامی است.

به گزارش جام روز، همزمان با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی صبحگاه مشترک نیروهای مسلح با حضور امامان جمعه، اعضای شورای تامین، خانواده شهدا، ایثارگران و بسیجیان در محل مرکز فرماندهی این نیرو برگزار شد.

دراین محفل نظامی هوشنگ کیانی فرمانده انتطامی تربت جام با گرامیداشت یاد شهدا انقلاب و مدافع حرم گفت: سخنان مقام معظم رهبری برای همه فصل الخطاب و منویات فرمانده کل قوا سر لوحه کار خدمتگزاران درنیروی انتطامی است.

کیانی با اشاره به بیانات رهبری انقلاب افزود: امروز پلیس با اقتدار و محبت با شهروندان مواجه می شود و تعامل خوب پلیس با سایر اداراه ها و نیروهای مردمی موجب شده امنیت پایدار در منطقه حاکم شود.

وی تصریح کرد: برخورد سریع و قاطع باعث نشده محبت و مهربانی را ازبین ببرد و امروز پلیس با قدرت پیگیر امنیت پایدار و سعادت مردم است و در این راه از جانفشانی می کند.

فرمانده انتظامی تربت جام عنوان کرد: امروز پلیس با ارتقای توان معنوی و جسمانی به خوبی از آرمانهای مقدس شهیدان و امنیت اجتماعی دفاع می کند.

در ادامه حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام باتجلیل از زحمات پلیس گفت: پلیس سلحشوران و حافظان امنیت هستند که این امر دولت و ملت را شاکر امنیت کرده است.

حجت الاسلام طاهری افزود: دولت برای نظم و امنیت انتخابات و مردم به خاطر آرامش و امنیت در فضای کار و زندگی از نیروی انتظامی که مایه افتخار ملت و دولت است تشکر و همه شاکر نعمت امنیت پایدار در این منطقه مرزی هستند.

وی ادامه داد: پلیس در مبارزه با سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنبت با ایمان به خداوند موجود و نه چیزهای مهون تاپای جان ایستادهو تفاوت آن با دیگر نیروهای نظامی جهان داشتن ایمان است.

امام جمعه تربت جام با اشاره به فداکاری ها نیروی انتظامی بیان داشت: نیروی انتظامی با تبعیت از رهبر انقلاب و ولایمتداری توانسته در فتنه ۸۸ به راحتی عبور کند و گرفتن جان در کف دست شان با ایمان که داشتن مقاوم ایستادگی کردند.

حجت الاسلام طاهری خاطر نشان کرد: ایمان به خدا، ولایت مداری، نظم روزافزون، افتدار و محبت ازشاخصه های پلیس که با داشتن نیروی مومن محقق شده است.

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب