امروز ۱۷ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » پرداختن به اختلافات قومی و مذهبی تیز کردن شمشیر دشمن است
کد خبر : 28049
تاریخ انتشار : ۱۲ آبان ۱۳۹۵در ۱۱:۳۴ ق.ظ

پرداختن به اختلافات قومی و مذهبی تیز کردن شمشیر دشمن است

حسن باخرد گفت: توهین به مقدسات اهل سنت دفاع از صهیونیسم و آمریکا می باشد و پرداختن به اختلافات قومی و مذهبی تیز کردن شمشیر دشمن است.

به گزارش جام روز، حسن باخرد راوی دفاع مقدس در یادواره 40 شهید دانش آموز تربت جام که امروز 11 آبان در هنرستان کشاورزی امام صادق علیه السلام برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و شهید فهمیده رهبر کوچک همه ی آزادگان بیان داشت: توهین به مقدسات اهل سنت دفاع از صهیونیسم و آمریکا و پرداختن به اختلافات قومی و مذهبی تیز کردن شمشیر دشمن است.

وی با اشاره به امتیازات شهیدان معرکه جنگ نسبت دیگر مردگان افزود: شهید معرکه را خداوند قبض روح می کند، کفن ندارد، زنده است و در نزد خدا روزی می خورد و ناظر اعمال ما هست.

باخرد ادامه داد: شهدا به گردن ما حقی دارند و آن حق این است که راه آنان را ادامه دهیم یعنی همان طور که آنان تابع ولی زمان خود بودند نگذاریم حرف ولایت روی زمین بماند.

وی خطاب به دانش آموزان گفت: خواسته شهدا از ما کسب علم و دانش آموختن است تا پشتیبان ولایت فقیه باشیم که قلب شهدا بود.

باخرد خاطرنشان کرد: شهدا فرصت طلبی  کرده و از این فرصت به دست آمده کمال استفاده را بردند و همه آروزهایی که داشتند مثل همه ی ما را گذاشتند و برای دفاع از انقلاب و اسلام کلاس درس را ترک و به دانشگاه جبهه ها شتافتند و در نهایت به فیض عظمای شهادت رسیدند.

وی با اشاره به جنگ نرم دشمن تاکید کرد: دانش آموزان در مقابله با جنگ نرم دشمن مراقب باشند و در این نبرد پوزه استکبار را در فضای مجازی بزنید و مثل شهدا ستاره شوید.

در پایان مراسم از خانواده سه شهید هنرجو دانش آموز هنرستان کشاورزی امام جعفر صادق(ع) با اهدا لوح سپاس و هدایا تجلیل شد.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب