امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام » وظیفه تشکل بسیج تداوم و تعمیق تفکر بسیجی است/هرگاه عصر مهندسی و پزشکی به پایان ریسد پایان دوره ولایت فقیه است/بعضی نمی دانند فرهنگ مثل هوا می ماند
کد خبر : 28681
تاریخ انتشار : ۷ آذر ۱۳۹۵در ۳:۲۹ ب.ظ

وظیفه تشکل بسیج تداوم و تعمیق تفکر بسیجی است/هرگاه عصر مهندسی و پزشکی به پایان ریسد پایان دوره ولایت فقیه است/بعضی نمی دانند فرهنگ مثل هوا می ماند

حجت السلام ماندگاری گفت: تشکل بسیج وظیفه تداوم و تعمیق تفکر بسیج را به عهده دارد و هرگاه عصر و دوره مهنسی و پزشکی به پایان رسید آن زمان می توان گفت دوره ولایت فقیه پایان یافته است.

حجت السلام محمد مهدی ماندگاری در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: بسیج یک تفکر و یک تشکل است و آنچه امام خمینی (ره) مورد تاکید داشتند تفکر بسیجی بود که این تشکل برای تداوم و تعمیق این تفکر ایجاد شد.

وی خاطر نشان کرد: تفکر بسیج یعنی پر تلاش، گمنام و برای خدا کار کردن و در خط ولایت بودند که اگر این تشکل اینگونه است در راستای آن تفکر عمل کرده است.

استاد حوزه و دانشگاه عنوان کرد: ولایت فقیه یعنی ادامه جریان نبوت و امامت و نشان می دهد این جریان حق ، رهبری و راهنما می خواهد.

وی در پاسخ به کسانی  که می گویند عصر و دروان ولایت فقیه گذشته است بیان داشت: اگر کسی بگوید در این عصر تدریس پزشکی و مهندسی گذشته است می گوییم تدریس جریان حق و باطل هم گذشته است پس اگر دوره تدریس آنان تمام نشده است تدریس ولایت فقیه که همان نشانه جریان حق است نگذشته است.

حجت السلام ماندگاری در ادامه تصریح کرد: وقتی بعضی نمی دانند فرهنگ مثل هوا می ماند، که وقتی هوا آلوده بود انسان های سالم هم مریض می شوند و اگر هوا سالم شد انسان های مریض هم خوب می شوند و آن زمان که فرهنگ اصیل اسلامی فراموش و فرهنگ ناب اسلامی در کشور نباشد ولنگاری فرهنگی حاکم است.

وی افزود: اگر بخواهیم ولنگاری فرهنگی نباشد باید فرهنگ اصیل اسلامی را ترویج کنیم و بدانیم اصل و نسب این فرهنگ از کجاست تا دچار ولنگاری فرهنگی نباشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب