امروز ۱۸ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » وزاری کابینه جدید در تراز جمهوری اسلامی باشند
کد خبر : 32776
تاریخ انتشار : ۲۴ تیر ۱۳۹۶در ۸:۰۵ ق.ظ

وزاری کابینه جدید در تراز جمهوری اسلامی باشند

امام جمعه تربت جام گفت: وزرایی که برای دولت دوازدهم انتخاب می شوند باید در تراز جمهوری اسلامی باشند که تاثیرگذارترین کشور در خاورمیانه و پرچمدار مقاومت در جهان اسلام است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام طاهری امام جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با سفارش خود به نماز گزاران به تقوای اللهی وتسلیت فرا رسیدن ایام شهادت صادق آل محمد با ذکر حدیثی از آن امام همام گفت: شیعیان باید اهل هدایت، تقوا، ایمان، خیر، فتح وظفر واهل تلاش کوشش وصداقت وراستگویی باشند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به وعده رئیس جمهور در ترمیم و جوان گرایی کابینه دوازدهم افزود: وزرایی که برای دولت دوازدهم انتخاب می شوند باید در تراز جمهوری اسلامی باشند که تاثیرگذارترین کشور در خاورمیانه و پرچمدار مقاومت در جهان اسلام است.

وی اضافه کرد: وزیران باید از نیروهای جهادی،دشمن شناس، خود باور، بلند همت وهمانند سردار سلیمانی که همیشه به دنبال انجام وظیفه است انتخاب شوند.

امام جمعه تربت جام با اشاره به فتح موصل به دست نیروهای عراقی تصریح کرد: تحولات عراق وسوریه به نفع جبهه اسلامی مقاومت تغییر کرده است وپرچمدار جبهه مقاومت ایران اسلامی است وبا شکست داعش در موصل آمریکا، صهیونسیت وکشورهای حامی تروریست سیلی سختی خوردند.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به سالروز تاسیس شورای نگهبان توسط حضرت امام (ره) بیان داشت: شورای نگهبان قانون اساسی عامل صیانت از نظام را برعهده دارد واگراین شورا معلوم نبود چه برسر کشور ونظام اسلامی می آمد.

وی تاکید کرد:شورای نگهبان قانون اساسی مانع انحراف نظام از اسلام و قانون می شود و همه هجمه ها به این شورا به خاطر مدافع قانون اساسی کشور است.

امام جمعه تربت جام با ابراز گلایه از تغییر بدون هماهنگی مدیران اجرایی گفت: شایسته نیست مدیران بدون هماهنگی تغییر کنند حداقل باید در مراسم تودیع از زحمات آنان تکریم وتجلیل شود و همچنان گلایه امام جمعه از شیوه تغییر مدیران به این سبک سر جای خودش باقی است وعاقبت خوشی ندارد.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب