امروز ۲۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » وحدت بین شیعه و اهل سنت بزرگترین رمز پیروزی ایران اسلامی است
کد خبر : 25009
تاریخ انتشار : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۱۲:۴۹ ب.ظ

وحدت بین شیعه و اهل سنت بزرگترین رمز پیروزی ایران اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام گفت: سپاه و بسیج تنها مجموعه ای هستند که حامی مردم می باشند و در منطقه تربت جام وحدت و یکپارچگی بین شیعه و اهل سنت بزرگترین رمز پیروزی ما و ایران اسلامی است.

به گزارش جام روز، ابوطالب جوان، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام و فرمانده رزمایش گردان های الی بیت المقدس در حاشیه برگزاری رزمایش در گفتگو با خبرنگار جام روز با تجلیل از حضور با شکوه رزمندگان بسیجی شیعه واهل سنت در رزمایش و تبریک خجسته میلاد مهدی موعود (عج) و گرامی داشت شهدای مدافع حرم گفت: آمادگی جسمانی سربازان امام زمان (عج) و بسیجیان رهبری در کنار رزم حرف اول را برای بسیجیان می زند که نیاز مبرم به ارتقاع توان دفاع رزمی دارند.

وی با اشاره به برنامه های اجرا شده در رزمایش افزود: بسیجیان شرکت کنند در مدت دو روز آموزش های پدافند غیر عامل، عملیات تاخیری، کمی، ضد کمین، مقابله با ناآرامی ها، راهپیمایی شبانه و رد یابی را فراگرفتند وسپس با حضور در خیابان های اصلی شهر قدرت و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

جوان افزود: امروز بسیجیان با آمادگی کامل رزمی و جسمانی آماده دفاع از خاک مقدس جمهوری اسلامی، انقلاب، دین مبین اسلام و مظلومان جهان هستند و اگر کشوری قصد تعرض به خاک ما را داشته باشد به بهترین وجه از اسلام، انقلاب و ولایت دفاع می کنند.

وی تصریح کرد: رزمندگان بسیجی جا پای شهدا گذاشته اند و باید در زندگی شخصی و اجتماعی از روح بلند شهیدان درس و الگو بگیرند و با بصیرت افزایی مراقب نفوذی ها باشند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تربت جام تاکید کرد: سپاه و بسیج تنها مجموعه ای هستند که حامی مردم می باشند و در منطقه تربت جام وحدت ویکپارچگی بین شیعه واهل سنت بزرگترین رمز پیروزی ما است.

وی خاطر نشان کرد: همه ما وظیفه داریم فتنه های دشمنان را بشناسیم و پس از تحلیل و بررسی آماده مقابله باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب