امروز ۲۴ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » واردات کالاهای خارجی خیانت بزرگ به اقتصاد مقاومتی است
کد خبر : 25370
تاریخ انتشار : ۷ خرداد ۱۳۹۵در ۳:۰۵ ب.ظ

واردات کالاهای خارجی خیانت بزرگ به اقتصاد مقاومتی است

خطیب جمعه تربت جام گفت: ورود کالاهای مصرفی خارجی که تولید داخل را تعطیل کند خیانت بزرگ به انقلاب اسلامی ایران است و در مقابله صددرصد با اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام موسوی فر امام جمعه شهرستان تربت جام در خطبه های این هفته نماز جمعه که در محل مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد با اشاره به آغاز به کار دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله مهم امروز کشور اقتصاد و فرهنگ است و مجلس باید با تصویب قوانین جامع و نظارت بر اجرای قانون از این دو امر مهم حمایت کند.

حجت الاسلام موسوی فر افزود: از اهداف مهم امروز دشمن، بی ثباتی اقتصادی و فرهنگی و ترویج بی بند وباری است و مجلس در راستای مبارزه با این اهداف شوم باید فکر اساسی کند.

وی با اظهار تاسف از واردات بی رویه کالاهای مصرفی که در داخل کشور وجود دارد تصریح کرد: ورود کالاهای مصرفی خارجی که تولید داخل را تعطیل کند خیانت بزرگ به انقلاب اسلامی ایران است و در مقابله صد در صد با اقتصاد مقاومتی است.

خطیب جمعه تربت جام جلوگیری از ورود کالاهای خارجی را امری لازم و باعث تقویت تولید داخل و اقتصاد مقاومتی دانست و خاطر نشان کرد: امروز هر نوع واردات و هر کاری که کشاورزی و دامداری و صنعت کشور را دچار رکود کند خیانت است و مجلس و دولت باید این باندهای خائن را شناسایی و به قوه قضاییه معرفی کنند و قوه قضاییه با خیانتکاران برخورد فوری و جدی و انقلابی نماید.

حجت الاسلام موسوی فر رفع موانع اقتصاد مقاومتی و جلوگیری از منکرات را از مصادیق جهاد کبیر دانست و اظهار داشت: فتح خرمشهرهایی که از فتح خرمشهر در سوم خرداد سختر است همان فتح اقتصادی و فرهنگی است.

خطیب جمعه تربت جام با بیان اینکه در فتح خرمشهر نیروهای دین باور و ولایتی با ایثار جان خود به میدان آمدند تاکید کرد: در فتح عرصه های اقتصادی و فرهنگی هم کشور نیاز به نیروهایی از جنس رزمندگان سوم خرداد و فتح خرمشهر دارد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب