امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , مذهبی » وادادگی، سازش و تسلیم در شان یک مسئول انقلابی نیست/ولایت مداری برخی مسئولان فرهنگی و آموزشی ادعاست/ اقتصاد مقاومتی و تفکر بسیج مانع جنگ اقتصادی است
کد خبر : 28480
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۳۹۵در ۲:۲۵ ب.ظ

وادادگی، سازش و تسلیم در شان یک مسئول انقلابی نیست/ولایت مداری برخی مسئولان فرهنگی و آموزشی ادعاست/ اقتصاد مقاومتی و تفکر بسیج مانع جنگ اقتصادی است

امام‌ جمعه تربت‌جام بیان داشت: وادادگی، سازش و تسلیم در مقابل فشارهای سیاسی برای حفظ مسئولیت در شان یک مسئول انقلابی نیست و برخی از مسئولان فرهنگی و آموزشی ادعای ولایت مداری دارند.

به گزارش جام روز، حجت الاسلام جواد طاهری امام جمعه تربت جام در مصلی الغدیر با دعوت خود و نماز گزاران به تقوای الهی و تسلیت اربعین حسینی (ع) با اشاره به اجتماع عظیم عزاداران در کربلا گفت: اجتماع فاخر، با عظمت و پر از امید و راهپیمایی اربعین نشان از ولایت مداری و اعلام وفاداری و اطاعت از امام حسین (ع) است.

وی با گرامیداشت پنجم آذر سال روز تشکیل ارتش 20 میلیونی به فرمان امام خمینی (ره) افزود: تشکیل بسیج از الطاف الهی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود که حضرت امام (ره) بسیجیان را لشکر مخلص خدا نامیدند.

طاهری تصریح کرد: وظیفه بسیج حفاظت از اسلام ، انقلاب و زمینه سازی ظهور امام زمان (عج) است تا حکومت جهانی را تشکیل دهد و تا امروز بسیج کشور را از فتنه ها و پیچ های خطر ناک به پرچمداری مقام معظم رهبری حفظ و عبور داده است.

امام جمعه تربت جام تاکید کرد: تفکر بسیج کشور را نجات می دهد ومسئولان باید در حل مسائل اقتصادی از بسیج کمک بگیرند و در این برهه از زمان به تنها عرصه ای که باید تمرکز شود اقتصاد مقاومتی است تا کشور را از جنگ اقتصادی نجات دهد.

وی ا انتقاد شدید از برخی مسئولان فرهنگی و آموزشی یادآور شد: نگاه و محور حرکت مسئولان فرهنگی و آموزشی باید ولایت مداری باشد و ولایت مداری برخی از مسئولان در حد ادعا است.

طاهری بیان داشت: وادادگی، سازش و تسلیم در مقابل فشارهای سیاسی برای حفظ مسئولیت در شان یک مسئول انقلابی نیست.

امام جمعه تربت جام خاطرنشان کرد: مسئولان مسیری را در پیش بگیرند که ولایت مداری، بصیرت سیاسی و جهت گیری انقلابی در عمل داشته باشند که اگر اینگونه نباشد ما پایه های صندلی آن مسئول را می شکنیم.

خطیب جمعه با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت: شاید کسی فکر نمی کرد ترامپ رای بیاورد کاندیداهای ریاست جمهوری در جریان تبلیغات حیثیت درونی آمریکا را به مردم جهان نشان دادند که بزک و آرایش است و فرو پاشی آمریکا شروع شده است.

 

 

 

 

 

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب