امروز ۴ خرداد ۱۳۹۷
صفحه اصلی » اجتماعی » همه موظفیم دستاوردهای انقلاب را حفظ و توسعه دهیم
کد خبر : 34649
تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۶در ۱:۵۰ ب.ظ

همه موظفیم دستاوردهای انقلاب را حفظ و توسعه دهیم

امام جمعه تربت جام گفت: همه موظف هستیم دستاوردهای انقلاب را حفظ و توسعه دهیم و بدانیم اگر به نسل آینده به خوبی ارائه نشود مدیون امام خمینی (ره) و خون شهیدان شده ایم.

به گزارش جام روز حجت الاسلام جواد طاهری جمعه تربت جام امروز در مصلی الغدیر با تشریح دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: همه موظف هستیم دستاوردهای انقلاب را حفظ و توسعه دهیم و بدانیم اگر به نسل آینده به خوبی ارائه نشود مدیون امام خمینی (ره) و خون شهیدان شده ایم.

حجت الاسلام طاهری با اشاره به چگونگی پیروزی انقلاب  اسلامی افزود: امام خمینی (ره) به راهی که انتخاب کرده و با افشاگری و جرائت به مردم در سایه ایمان به خدا توانست رژیم شاهنشاهی را سرنگون کند و هرگاه از ایمان، دین، منویات رهبری و وحدت دور شویم شکست ها به سراغمان خواهد آمد.

وی با اشاره به کار آمدی نظام اسلامی تصریح کرد: پیشرفت علمی، ایجاد زیر ساخت های فنی و مهندسی، انتقال ارزش های اسلامی به نسل جوان ، اثرگذاری نظام اسلامی در منطقه و جهان، ارتقاع کمی و کیفی مراکز آموزش عالی و عمومی، تصمیم گیری و مشارکت مردم در کشور و مقابله با تهدید ها از جمله بخش های کارآمدی نظام اسلامی است.

امام جمعه تربت جام با اشاره به مشکلات کشور بیان داشت: شناخت اصول انقلاب و پایبندی به آن، عدالت خواهی، شناخت نیروی انسانی و سرمایه های داخلی، اعتماد به نیروهای جوان و سرزنده، قطع امید از بیگانگان، عدم وابستگی، مردمی کردن فرهنگ و اقتصاد، مقابله با نفوذ در عرصه تصمیم گیری، گسترش قسط و عدل، اجرای اقتصاد مقاومتی و مدیریت راههای برون رفت از مشکلات کشور است.

حجت الاسلام طاهری با دعوت ازمردم برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان داشت: حضور گسترده و انقلابی شیعه و اهل سنت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسداشت اهداف والای انقلاب است.

وی با انتقاد از نحوه جذب نیرو در آموزش و پرورش تربت جام یادآور شد: مدیریت آموزش وپرورش در شواری آموزش و پرورش مطرح نکردند ملاک انتخاب نیروهای جدید چگونه بوده و چرا از دیگر نیرها استفاده نشده و این یک مطالبه مردمی است که می بایست عدالت در سیستم دولتی دیده شود.

لنتهای پیام/

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب