امروز ۲۲ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی , اخبار تربت جام , مذهبی » همایش سه ساله حسینی ” کودک انقلابی ” در تربت جام برگزار شد
کد خبر : 28206
تاریخ انتشار : ۱۵ آبان ۱۳۹۵در ۵:۰۰ ب.ظ

همایش سه ساله حسینی ” کودک انقلابی ” در تربت جام برگزار شد

همایش سه ساله حسینی " کودک انقلابی " با حضور مهد کودک های تربت جام و به همت بسیج جامعه زنان برگزار شد.

به گزارش جام روز، اولین همایش سه ساله حسینی ” کودک انقلابی ” با حضور مهد کودک های تربت جام و به همت بسیج جامعه زنان در محل ابوافضلی این شهر برگزار شد.

این مراسم به مناسبت شهادت سه امام حسین علیه السلام در خرابه شام و در راستای تفکر حسینی و پرورش کوک انقلابی با حضور کودکان شیعه و اهل سنت همراه با مربیان و مادران کودکان در این همایش حضور داشتند برگزار شد.

خانلری مسئول بسیج جامعه زنان تربت جام گفت: با هماهنگی های صورت گرفته با ادارت بهزیستی و آموزش و پرورش توانستیم برای اولین بار میزبان 800 کودک 3 تا 6 سال باشیم.

وی افزود: این همایش در راستای سیاست های پرورش نیروی انقلابی در دستور کار مجموعه می باشد و با استفاده از روحانیون مجرب که کار کودکان را انجام داده اند دنبال ترویج فرهنگ اسلامی و پرورش کودک انقلابی هستیم.

مسئول جامعه زنان تربت جام تصریح کرد: با توجه به استقبال خوب مردم و مسئولان از این حرکت دینی پرورشی قصد داریم سال آینده به صورت گسترده تر این برنامه را اجرا کنیم تا جمعیت بیشتری را تحت پوشش قرار دهیم.

لازم به ذکر حاضرین در این مراسم از اجرای برنامه توسط حجت السلام حسین پور، مداحی ایمان غلامی و گروه های سرود، دکلمه و شعر خوانی مهدکودک ها با موضوع کربلا، امام حسین علیه السلام و حضرت رقیه (س) بهرمند شدند.

انتهای پیام/

 

کلیدواژه ها :

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب