امروز ۱۹ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اخبار تربت جام » همایش ازدواج سالم و موفق در تربت جام برگزار شد
کد خبر : 24942
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵در ۲:۳۴ ب.ظ

همایش ازدواج سالم و موفق در تربت جام برگزار شد

همزمان با سال روز خجسته میلاد حضرت علی اکبر (ع) همایش ازدواج سالم و موفق برای جوانان و همچنین گرامیداشت روز جوان به همت دانشکده علوم پزشکی، عقیدتی سیاسی تیپ 38 رزهی محمد رسول الله با همکاری سایر نیروهای نظامی و انتظامی در محل تالار کوثر تیپ 38 زرهی شهرستان تربت جام برگزار شد.

به گزارش جام روز، همزمان با سال روز خجسته میلاد حضرت علی اکبر (ع) همایش ازدواج سالم و موفق برای جوانان و همچنین گرامیداشت روز جوان به همت دانشکده علوم پزشکی، عقیدتی سیاسی تیپ 38 رزهی محمد رسول الله با همکاری سایر نیروهای نظامی و انتظامی با شرکت جوانان مجرد این سازمان ها در محل تالار کوثر تیپ 38 زرهی شهرستان تربت جام برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام روح الله لندرانی رئیس عقیدتی و سیاسی تیپ 38 زرهی تربت جام با اشاره به ازدواج موفق و سالم برای جوانان گفت: هیچ بنیان و بنایی نزد خداوند متعال دوست داشتنی تر از امر ازدواج جوانان نیست.

وی افزود: ازدواج مسیری است که با انتخاب آن انسان را به مقصد سعادت و کمال یعنی خانواده صالح و در نتیجه جامعه سالم می رساند و به جوانان آرامش و اخلاق نیکو می دهد.

حجت الاسلام لندرانی با اشاره به موانع ازدواج تصریح کرد: برای ازدواج جوانان هیچ مانعی وجود ندارد و اگر فقیر هم باشید با ازدواج خداوند فضل خودش رابه شما عنایت می کند.

وی خاطرنشان کرد: جوانان باید ازدواج کنند تا سوءظن به خداوند پیدا نکنند و در طول تاریخ جایی نداریم که فردی به خاطر مشکلات اقتصادی ازدواج نکرده باشد.

رئیس عقیدتی و سیاسی تیپ 38 زرهی تربت جام با اشاره به مشکلات عدم ازدواج جوانان گفت: امروز مشکلات افسردگی روحی و روانی آینده ترسی دلهره در افراد مجرد نسبت به متاهلین بیشتر است و برای ازدواج آسان و موفق حتما مشورت کنید.

انتهای پیام/

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب