امروز ۲۰ آبان ۱۳۹۶
صفحه اصلی » اجتماعی » هدیه مقام معظم رهبری به مددجویان کمیته امداد تربت جام
کد خبر : 32727
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۶در ۸:۰۰ ق.ظ

هدیه مقام معظم رهبری به مددجویان کمیته امداد تربت جام

مدیرکمیته امداد تربت جام گفت: تعداد 830دستگاه لوازم خانگی هدیه دفتر مقام معظم رهبری به مددجویان تحت پوشش کمیته امدا دامام خمینی (ره) تربت جام تحویل شد.

شیرمحمد شاکربرآبادی مدیریت کمیته امداد امام خمینی تربت جام در گفتگو با خبرنگار جام روز گفت: تعداد ۸۳۰دستگاه لوازم خانگی هدیه دفتر مقام معظم رهبری  به مددجویان تحت پوشش کمیته امدا دامام خمینی (ره) تربت جام تحویل شد.

شاکربرآبادی افزود: دفتر مقام معظم رهبری پس از بررسی سه هزار و ۲۰۰ نامه که در سفر ایشان به مشهد مقدس و ارجای آن به کمیته امداد تربت جام پس از تحقیقات میدانی توسط امدادگران و تایید نیازهای واقعی درخواست کنندگان تعداد ۸۳۰ دستگاه لوازم خانگی شامل یخچال، اجاق گاز، فرش ۱۲متری و ظروف آشپزخانه به مدد جویان امداد  این شهرستان اهدا گردید .

وی تصریح کرد: سرمایه اصلی امداد اعتماد مردم است و عملکرد امدادگران باید به گونه ای باشد که این سرمایه هر روز افزایش یابد و شعار و اساسنامه امداد رسیدگی به امور مددجویان است.

مدیر امداد تربت جام تاکید کرد: برای تقویت مبانی راه امام خمینی (ره) ،انقلاب اسلامی و تاکیدات مقام معظم رهبری باید مباحث فرهنگی که زیر بنای سایر امور است  تقویت شود و قبل از خود کفایی مددجویان باید نسبت به توانمندی فکری آنان اقدام شود.

شاکربرآبادی خاطر نشان کرد: کمیته امداد امام خمینی یک درمانگاه موقتی است و مددجویان پس از خودکفایی از چرخه حمایتی خارج می شوند و این امر برای خدمتگزاران این نهاد حمایتی یک افتخار محسوب می شود.

وی با اشاره به پرداخت وام های خود کفایی به مددجویان عنوان داشت: خودکفایی مددجویان از طریق پرداخت تسهیلات باید با ملاحظه و نظارت دقیق اجرا شود زیرا تسهیلات مانند تیغی دولبه است و اگر صحیح مصرف نشود می تواند خسارت آفرین باشد باید مراقب باشیم تا به مددجو ضربه وارد نشود.

دیدگاهها (۰)تبلیغات


آخرین اخبار و مطالب